תמונות של האחות הקטנה היום

תמונות של האחות הקטנה היום

הזמן חולף! מעריצים של 19 ילדים וספירה ו סומך על הצליחו לשמור על קשר עם ילדי דוגאר באמצעות מדיה חברתית, אם כי חלק מהאחים הצעירים נשארו מחוץ לעיני הציבור בשנים האחרונות. אחד מ ג'ים בוב ו מישל דוגרהילדים של ששמרו על פרופיל נמוך הוא יוהנה דוגר.

יוהנה היא הילד ה-16 ובתם השישית של בני הזוג.

בשנת 2018, אחותה הגדולה ג'סה דוגר פרסמה תמונה מקסימה של כמה מאחיותיה לאינסטגרם, ואמרה שהיא "לא מאמינה" כמה הן גדלו…ג'והאנה במיוחד! ויש לה נקודה. זכור מתי ילדי דוגאר הצעירים ביותר נולדו עם מצלמות נוכחות עבור 19 ילדים וספירה בזמנו? למעשה, לידתה של יוהנה הוצגה בספיישל מגדל 16 ילדיםשהוצג לראשונה במרץ 2006.

ג'סה פרסמה את הפוסט כדי לקדם את האלבום Happy Heart בו השתתפו כמה מהבנות הצעירות של דוגאר, אבל היא דאגה שגם העדכון במדיה החברתית יהיה קצת אישי. היא כתבה, "לא מאמינה כמה בוגרות נראות הבנות האלה – במיוחד יוהנה!" ומבט אחד בתמונה למטה מראה עד כמה היא צודקת.

בנוסף ליוהנה, התמונה הופיעה גם ג'ניפר, ג'ורדן ו ג'וזיהצעיר מבין ילדי הדוגאר הראשיים, ג'ים בוב ומישל חולקים. מקינזי דוגר – אחד מ ג'וש ו אנה דוגרהילדים של – נכללו גם הם בקבוצה, למרות שהיא לא אחת מאחיותיה הקטנות של ג'סה. משפחת דוגאר כוללת אותה לעתים קרובות בהרבה טיולים ופעילויות עם בנות דוגאר הצעירות ביותר – שהן מבחינה טכנית דודותיה – כנראה בגלל שכולן כל כך קרובות בגיל.

בדומה לרוב ילדי דוגר הצעירים יותר, ליוהנה אין חשבונות מדיה חברתית משלה והיא מופיעה באינטרנט רק כאשר בני משפחתה מפרסמים תמונות. עם זאת, היא נכללה בכמה תמונות מחגיגות משפחתיות ובמחוות יום הולדת.

"יום הולדת שמח, יוהנה! הבחורה הזו כל כך כיפית ויוצאת חוץ, והיא אוהבת להכיר חברים חדשים. אחיותיה הצעירות מעריצות אותה לחלוטין וחושבות שהיא תלתה את הירח, ולא יכולתי להיות אסיר תודה יותר לאלוהים על שבחרתי בי להיות אמא שלה! יום הולדת 15 שמח יוהנה מתוקה שלי!" מישל כתבה דרך אינסטגרם באוקטובר 2020. "השנים ממשיכות לעבור מהר יותר ואני עושה כמיטב יכולתי להאט אותן וליהנות מכל רגע!"

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות נדירות של יוהנה.

קישור מקור