תמונות של האמא אז והיום

תמונות של האמא אז והיום

אז והיום! קייט גוסלין השתנתה לא מעט מאז שפרצה לזירת הריאליטי בטלוויזיה עם תוכנית הלהיט של משפחתה ג'ון וקייט פלוס 8. מהבוב המיוחד שלה ועד לתוספות השיער הבלונדיני הארוך שלה, ברור שהאמא הזו הזדקנה הפוך.

ימיה של קייט רודפת אחרי פעוטות במכנסי טרנינג רחבים חלפו מזמן. עכשיו, כשבני הזוג שלה בתיכון, הרבה השתנה בבית גוסלין. התאומות קארה ומדי לומדות בקולג' וקולין והאנה גרים עם בעלה לשעבר, ג'ון גוסלין, במשרה מלאה, בעוד שליאה, אלכסיס, ג'ואל ואדן חיים עם קייט. כל ששת השישים של הזוג לשעבר מלאו 18 במאי 2022.

קייט המשיכה לעלות בשלב הבא בחייה והיה מוּכָן להוסיף פלוס אחד לה פלוס שמונה. עוד ביוני 2019, קייט כיכבה בסרט קייט פלוס דייט – תוכנית ריאליטי המתמקדת במציאת לעצמה גבר.

"את מוכנה לצאת איתי לדייטים!? אני לא יכול לחכות לחלוק איתך את כל הרגעים המפחידים, המביכים, המהנים, המרגשים, המגעילים והמתגמלים האלה! אני יוצא להרפתקה הזו בתקווה למצוא את מישהו שלי, אבל אני גם מקווה להראות לכל ההורים החד הוריים שם בחוץ… שדייטים הם בעיקר שרידים LOL!" היא כתבה על אינסטגרם לקראת הבכורה של התוכנית שלה.

קייט אמרה שילדיה תומכים לחלוטין בדייט שלה ודנו על הרעיון במשך זמן מה. "הילדים שלי דיברו על זה כנראה, במהלך השנים, יותר ממני", אמרה קייט בווידוי. "זה נושא לשיחת ארוחת ערב. זה נושא שעולה יותר ממה שאנשים בטח היו מבינים, והם רוצים שאהיה מאושר והם לא רוצים שאהיה לבד”.

קייט גרושה ג'ון בשנת 2009 לאחר 10 שנות נישואים. ג'ון המשיך הלאה עם חבר ילדות שלו, קולין קונרד; עם זאת, האחות המוסמכת אישרו את הפיצול שלהם ב-12 באוגוסט 2021, אחרי שבע שנים של היכרויות, למרות ששני האקסים רצו שזה "יסתדר", אמר מקור בקשר בזמן.

לגבי קייט? היא לא מצאה את הזיווג שלה בתוכנית הריאליטי שלה ולא תהיה לה הזדמנות – לפחות לא ב-TLC. קייט נמצאה לכאורה בזלזול בבית המשפט על שצילמה את ילדיה ללא רשות, בקשר אושר בעבר. במהלך הדיון, דווח כי קייט חשפה כי "TLC הפסיקה את מערכת היחסים שלהם איתה".

בשנת 2021, בקשר אישרה שקייט השיגה את רישיון האחיות שלה בצפון קרוליינה לאחר שעברה מפנסילבניה. הדברים הסתדרו לכאורה עבור קייט, כמו מתי ג'ון וקייט פלוס 8 שודרה בשנת 2007, היא גם עבדה בתחום הרפואי, ושימשה כאחות לידה.

כעת, אלום TLC שומר על פרופיל נמוך; היא לא פרסמה באינסטגרם מאז יולי 2020. אבל המעריצים עדיין יכולים לראות את השינוי שלה מחיי אמא לסצנת ההיכרויות לחיים אחות כאן. המשך לגלול כדי לראות תמונות של קייט אז והיום.קישור מקור