תמונות של האמהות המהממות

תמונות של האמהות המהממות

מספר כוכבים מה ארוס בן 90 יום הזיכיון קיבל את פני הילדים, ורבים מהם שיתפו את העולם במסעות ההריון שלהם. כפי שנשים יודעות, זה לא תמיד קל לחזור אחורה לאחר לידה, ואנשי זכיינות אוהבים פאולה מייפילד היו כנים לגבי רגשותיהם לאורך הדרך.

מעריצים שיבחו את אנשי הטלוויזיה על כך שחיבקו את גופם לאחר התינוק, במיוחד מאחר שרבים נראים כל כך נוחים בעור שלהם. פאולה דיברה על כמה שהיא גאה בהתקדמות שעשתה עם הכושר שלה לאחר לידת בנה, אקסל.

"לקח לי בערך שישה חודשים להיות קרובה לגוף שלי לפני ההריון, ואני אפילו לא שם עדיין, אבל אני כן מרגישה יותר טוב", כתבה היפהפייה הברונטית באמצעות אינסטגרם בינואר 2020. "אני גאה בעבודה הקשה שלי ובתוצאות שלי ואני אוהב לחלוק אותם איתך! האם אתה יכול לזהות את הצלוליט? עדיין יש לי כמה וזה בסדר!"

כוכבת הריאליטי הוסיפה אז, "זה הכל על ביטחון עצמי, אפילו ברגעים הגרועים ביותר שלך, כי בסופו של דבר אנחנו המבקרים הכי בולטים שלנו", הוסיפה.

לאחרונה, עונה 9 alum תאי רמון פתחה את הטרנספורמציה שלה לאחר הירידה במשקל לאחר קבלת פני ילדה הראשון עם בעלה פטריק מנדס.

"לא דאגתי לגוף או למשקל שלי", אמרה ילידת ברזיל לעוקביה באינסטגרם בנובמבר 2022, זמן קצר לאחר לידת בתה Aleesi. "ועד היום אני לא. אכילה בריאה תחזור לאט לאט".

בעוד שהאמא הטרייה הסבירה שהיא לא הקפידה על דיאטה לאורך כל ההריון ואכלה "הכל והרבה", תאייס הוסיפה, "התחלתי עם בערך 134 קילו או פחות ובסוף שקלתי בערך 178".

גם האוהדים נדהמו לאחר שראו אליזבת פוטסטמבנה הגוף הדק של א תמונה היא פרסמה עם בעלה, אנדריי קסטרבטביום השנה החדשה 2023. אחד העוקבים שלה שיבח אותה בכך שהגיב, "את נראית נהדר רק שילדת תינוק!"

לאחר שקיבלה את פני הבת אלינור בינואר 2019, ה ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? אלום קיבלה את פני התינוק מספר 2, בן בשם ווינסטון ליאו באוקטובר 2022, והמשיכה להדהים אנשים עם השינוי שלה.

גלול בין התמונות למטה כדי לראות ארוס בן 90 יום אמהות מציגות את גופן שלאחר התינוק!קישור מקור