תמונות של הבן של גוון וגווין

תמונות של הבן של גוון וגווין

כולם מבוגרים! גוון סטפאני ו גאווין רוסדיילהבן הבכור של קינגסטון, גדל לנגד עינינו. המשיכו לקרוא כדי לראות איך הנער נראה היום!

סולן No Doubt, 52, והסולן הראשי של בוש, 56, היו נשואים מ-2002 עד 2016. הם קיבלו את פניהם של הבן קינגסטון, בן 15, ב-2006, ואחריו הבנים זומה, בן 13, ב-2008 ואפולו, בן 8, ב-2014.

בעקבות הפיצול ביניהם, גם גוון וגם גאווין היו פתוחים לגבי המחיר הרגשי שגבו אז הגירושים. הזמר "Love Remains The Same" כינה פעם את הגירושים שלו "אחד הדברים הכי כואבים שאתה יכול לעבור", בעוד שיצרנית הלהיטים "אל תדבר" אמרה שהיא מרגישה כמו "כישלון".

גוון מצאה שוב אהבה עם הבעל בלייק שלטוןאיתו התחילה לצאת זמן קצר לאחר שהגישה תביעת גירושין ולאחר שהגיש תביעת גירושין מאשתו לשעבר מירנדה למברט בשנת 2015. השניים הכירו כששניהם שימשו כשופטים בתוכנית תחרות הזמר של NBC הקול. בלייק, 45, הציע נישואין לגוון באוקטובר 2020 לאחר כמעט חמש שנים ביחד. השניים קשרו מאוחר יותר את הקשר בטקס אינטימי בבית בחוות שלו באוקלהומה ב-3 ביולי 2021.

זמרת "Hollaback Girl" התעלמה בגלוי על הקשר של בלייק עם שלושת בניה במהלך השנים. "הוא אבא טוב," היא אמרה כשהופיעה ב- היום הופעה בספטמבר 2019. "הוא עזר לי המון. אני ממש מגיע לנקודה שבה אני אומר, 'אתה חייב לחזור הביתה. בוא לעזור!' זה קשה. יש לי שלושה בנים".

בשנת 2021, גוון שוב שיבחה את בעלה על היותו אבא חורג נהדר לילדים ביום אב מתוק אינסטגרם הודעה. "יום אב שמח לבחור המצחיק והסבלני הכי נדיב שאני מכירה – אנחנו כל כך אוהבים אותך", היא כתבה לצד סדרת תמונות שהראתה את זמרת "ארץ אלוהים" עם בניה.

בעוד גוון וגווין לא מדברים באופן קבוע על מערכת היחסים שלהם בפומבי, האקסים נראו נמנעים זה מזה במספר משחקי בייסבול של זומה. עם זאת, גאווין ביחסים טובים עם בלייק.

"הם אומרים שלום אם הם באותו חדר כשמורידים או אוספים ילדים", אמר בעבר מקור ל-In Touch. "גאווין ובלייק בדרך כלל יעשו את הדבר הרגיל של הבחור, הנהון ראש ו'מה קורה?' זהו", הוסיף הגורם. "הם לא חברים."

המשיכו לגלול כדי לראות איך קינגסטון גדל במהלך השנים.קישור מקור