תמונות של הבתים של משפחת בראון

תמונות של הבתים של משפחת בראון

כשפגשנו לראשונה את משפחת בראון מ-TLC's נשות אחות, המשפחה בת 20+ התגוררה כולם בבית ענק ביוטה. השבט, המורכב מבעל קודי בראוןארבע נשותיו, מרי בראון, כריסטין בראון, רובין בראוןו ג'נל בראון, ו-18 ילדיהם, התפרסמו לאחר הופעת הבכורה של התוכנית שלהם. אבל להיות "פוליגמיסטים פתוחים" היו חסרונות. המשפחה הפוליגמית נתקלה בבעיות ב-2011 והחליטה לעקור את משפחתה ולעבור ללאס וגאס שם יוכלו לממש את אמונתם הדתית בשלום.

בעוד שלאס וגאס אולי קיבלה יותר את השיטות שלהם, המשפחה הרגישה כאילו היא מתפרקת בזמן שחיה בארבעה בתים נפרדים להשכרה. מודאג לגבי עתיד משפחתו, קודי הבין שהמפתח להחזרת כולם הוא להשקיע ברחוב ללא מוצא שבו כל המשפחה תוכל לחיות יחד.

המשפחה שילמה כ-400,000 דולר עבור ארבעה בתים, אחד לכל אישה, כדי שכולם יוכלו לגור זה ליד זה. למרות שלכל בית יש את אותה תוכנית קומה, כל אישה ביצעה שינויים קטנים (כמו שינוי הצבע של משטחי המטבח או סידור מחדש של החלונות) למגע אישי. כל הבתים היו בסגנון ספרדי עם ציפוי טיח, בדומה לרוב הבתים באזור לאס וגאס.

בשנת 2018, קודי החליט לעקור שוב את הגזע הגדול שלו עם מעבר לפלאגסטף, אריזונה. זה זכה להרבה תגובה מהילדים שלהם, שהיו להם רגשות מעורבים לגבי המעבר מחדש, והמעבר היה הכל מלבד חלק. לאחר שהתיישבו בבתי השכירות החדשים שלהם בפלגסטאף, קודי ניסה לשכנע את נשותיו להסכים לגור בבית גדול אחד שהן יבנו בהתאמה אישית על הנכס שלהם ב-Coyote Pass. לאחר שהרעיון נסגר, הם החליטו שהם יבנו בתים נפרדים ב-Coyote Pass, אבל עיכוב במכירת הבתים שלהם בלאס וגאס גרם לעיכוב בבניית הבתים החדשים שלהם. הדברים הפכו מסובכים יותר כאשר כריסטין הודיעה על החלטתה לעזוב את קודי בנובמבר.

במהלך סיום עונה 15 של נשות אחותכריסטין חשפה שהיא כבר לא הייתה מחויבת למערכת היחסים שלה עם קודי, והודתה שלא היה להם "מספיק" ביחד.

"הדבר שהכי נאבקתי בו הוא כשאני מרגישה שאין לי מה להגיד או כשאני מרגישה שאני לא כל כך חשובה או דברים כאלה", אמרה כריסטין Us Weekly בנובמבר 2021 על החלטתה לעזוב את קודי. "בכל פעם שהיו לנו החלטות חשובות, אני עובר תקופה שבה אני אומר, 'האם הדעה שלי באמת חשובה כאן?'"

מאז היא מכרה את הנכס שלה בפלגסטף, אריזונה, וכעת היא מתגוררת בבית דופלקס הממוקם במורי, יוטה, בקשר מְאוּשָׁר לאחר קבלת מסמכי מקרקעין.

בפברואר 2022, בקשר אישר כי לא אושרו היתרי בנייה לבנייה בנכס Coyote Pass, מה שאומר שבניית הבתים טרם החלה. באותו חודש, בנם של כריסטין וקודי, פידון בראון, סגר את השמועות כי נשות אחות התחילו לבנות את בתיהם החדשים ב-Coyote Pass דרך חשבון ה-TikTok שלו.

"יש סיכוי שזהו פס הקויוט המפורסם ואבא סוף סוף בונה?" מעריץ אחד הגיב על הפוסט של Paedon על בנייה. "אפס סיכוי," ענה פידון.

כשכל ארבע הנשים גרות רחוק יותר מאי פעם, זה גרם למתח במשפחה שהמשיך להתנגן במהלך תוכנית הריאליטי שלהן TLC. תסתכל בגלריה למטה כדי לקבל סיור בכל בתי הנשים.

קישור מקור