תמונות של הזמרת לא לובשת חזייה

תמונות של הזמרת לא לובשת חזייה

~מי אמר~ שאת חייבת ללבוש חזייה? לֹא סלינה גומז, זה בטוח! בין אם היא יוצאת לרחובות לוס אנג'לס או משתתפת באירוע שטיח אדום, האמנית "הרגישו אותי" לא בסדר עם ללכת ללא חזייה.

למעשה, לאחר שנים של בדיקה ציבורית סביב גופה, סלינה עוסקת בלימוד להרגיש בנוח בעור שבו היא נמצאת. במהלך ראיון בנובמבר 2019 לפודקאסט "Giving Back Generation", כוכבת ערוץ דיסני לשעבר פירטה את הניסיון הראשון שלה עם "שיימינג" על "תנודת המשקל" שלה.

"יש לי זאבת ואני מתמודד עם בעיות כליות ולחץ דם גבוה, אז אני מתמודד עם הרבה בעיות בריאותיות ומבחינתי, אז באמת התחלתי לשים לב יותר לדברים של דימוי הגוף. זה השילוב של הכל. זו התרופה שאני צריך לקחת לשארית חיי. זה תלוי אפילו בחודש, למען האמת. אז מבחינתי, באמת שמתי לב כשאנשים התחילו לתקוף אותי בגלל זה", פירטה סלינה.

"במציאות, זו רק האמת שלי. אני משתנה. זה תלוי [on] מה קורה בחיי. [It’s totally out of my control], וזה תפס אותי בגדול. אני חושב שבשבילי, זה באמת בילבל אותי קצת מתיזי מים הוסיפה השחקנית, לפני שחשפה כיצד היא מתמודדת עם השליליות.

"אני מאוד שמח לחיות את חיי. דיברנו על זה קודם לכן, להיות בהווה כי זהו זה," הבטיחה סלינה. "בדומה לזה שאני מפרסם תמונה ואז מתרחק, בשבילי זה הכל. אני אעשה שטיח אדום, אני אעשה הכל, אני לא צריך לראות את זה. אני עשיתי את זה. אני השתתפתי. הרגשתי נפלא ושם ההיקף של זה. לא אכפת לי לחשוף את עצמי לכולם ולשמוע מה יש להם להגיד על זה”.

במהלך השנים, סלינה הקפידה להתרחק מדי פעם מהמדיה החברתית. עם זאת, נכון לשנת 2022, היא מתהדרת ביותר מ-328 מיליון עוקבים באינסטגרם בלבד, בעוד שחשבון ה-TikTok שלה מתהדר ביותר מ-41 מיליון עוקבים.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות תמונות של סלינה גומז כשהיא עוברת ללא חזייה לאורך השנים.

קישור מקור