תמונות של הזמרת לא לובשת חזייה

תמונות של הזמרת לא לובשת חזייה

מיילי סיירוס תמיד עסק בשחרור הפטמה מאז תחילת התנועה בתחילת שנות ה-2010. אבל לפעמים, זה לא מסתדר עם התקנות של אינסטגרם ללא עירום. לפיכך, היא נודעה להיות חסרת חזיות בהזדמנויות רבות, כך שהיא יכולה להרגיש חופשית וטבעית.

"בני אדם אינם מפחדים מהשד האנושי. הבעיה היא הפטמה", הסבירה מיילי במהלך הופעה ב-2015 ב-2015 ג'ימי קימל לייב. "כמו, אני מראה את הציצים שלי, ולאף אחד אין בעיה. אבל הפטמות מכוסות, אז איכשהו, זה בסדר."

"באמת שאמריקה בסדר עם ציצים. זה פטמות שהם לא אוהבים – שזה מה שיש לך, וזה מטורף", היא המשיכה והוסיפה, "כי את הפטמה – מה שאתה לא יכול להראות – יש לכולם. אבל החלק של הכד – שלא כולם [have] – מותר לך להראות תחתוני. אף פעם לא הבנתי איך זה עובד".

המסע של מיילי לשחרר את הפטמה קרה במקביל לכך שהיא השאירה מאחור את אישיותה האנה מונטנה דיסני המתבגרת והפכה לאמנית מוזיקלית בוגרת. בשנת 2012, היא חתכה את הלוקים הארוכים שלה לגזרת באז בלונדינית בהיר נועזת, סיימה את האירוסין שלה איתה השיר האחרון costar ליאם המסוורת והחלה להיות חסרת פחד לגבי המיניות שלה.

לאחר מכן, הזמרת ממש השילה את כל הבגדים שלה עבור הקליפ שלה "Wrecking Ball", כשהיא עירומה לגמרי למעט נעלי קרב שחורות גדולות. ואז הגיע הרגע שבו היא לקחה שריד כלשהו מהאנה מונטנה ושברה אותה למיליון חתיכות, עם הופעתה המהוללת ב-2013 ב-MTV Video Music Awards, שם היא לבשה חזיית לטקס עירומה ותחתונים וחיברה על זמרת. רובין ת'יק במהלך דואט של "קווים מטושטשים".

במהלך הופעתה של קימל ב-2015, מיילי גם נפלה כמה נאגטס די מזעזעים, כולל שאביה, הזמר בילי ריי סיירוס, מעדיף בת נחמדה שהראתה את הציצים שלה מאשר בת לבושה שהיא רעה. "אבא שלי מעדיף שהציצים שלי ייצאו החוצה ואהיה אדם טוב מאשר שאלבש את החולצה שלי ואהיה כלבה", אמרה למארחת ההמומה.

אבל מיילי לא סיימה! היא גם קראה, "אני רואה הרבה אנשים עם הבגדים שלהם, והם סוג של חורים. כשהציצים שלך בחוץ, אתה לא באמת יכול להיות אידיוט".

עד היום, הרוקיסטית של "לב הזכוכית" המשיכה ללבוש מראה נועז ללא חזיות ונראתה לוהטת תוך כדי כך.

גלול למטה כדי לראות תמונות של האמונה החזקה של מיילי שאין שום דבר רע בלשחרר את הפטמה… או להתקרב מאוד.

קישור מקור