תמונות של הילד של בן אפלק וג'ניפר גארנר

תמונות של הילד של בן אפלק וג'ניפר גארנר

אוי כמה שהזמן טס! בן אפלק ו ג'ניפר גארנרהילד השני בגודלו של סרפינה אפלק, כבר נערה ונראית כמו שילוב של הוריה המפורסמים.

"סרפינה מקסימה וסופר יוצאת מן הכלל. יש לה יותר א שׁוֹבָב רצף מהשניים האחרים והוא קרוב להפליא לבן", אמר גורם בלעדית בקשר עוד ב-2019.

בן וג'ן – שחולקים גם את הבת ויולט והבן סמואל – מצטלמים לעתים קרובות עם ילדיהם, ונראה שהם נהנים לבלות יחד. בין אם הם ביחד במשחק כדורגל, כנסייה או סתם אוכלים גלידה, את שבט אפלק/גארנר תמיד אפשר למצוא עם חיוכים על הפנים.

לילד האמצעי של הזוג לשעבר יש ידידות מיוחדת עם אחיה הצעיר, במיוחד.

"[Samuel] מסתכל על אחיותיו הגדולות ויש לו קשר ייחודי עם סרפינה", אמר מקור אחר. "שניהם מבלים שעות במשחק ביחד. הם מתקוטטים לפעמים כמו כל האחים, אבל באופן כללי, הם מסתדרים".

אין זה פלא ש 13 ממשיך 30 כוכב ויליד קליפורניה גידלו ילדים כה גדולים מאז ששניהם שואפים להיות ההורים הטובים ביותר, למרות היותם באור הזרקורים.

"זה באמת חשוב לילדים שלי לראות שלכולם אין את החיים שהם רואים בלוס אנג'לס", אמרה ג'ניפר בעבר. חיים דרומיים. "זה לא משקף את העולם. אני רוצה שהם יגדלו עם ערכי הדרום שהיו לי – להסתכל על אנשים כשהם אומרים שלום ולעצור ולהריח את הוורדים. אם הייתי יכול לעשות עבודה טובה בחצי ממה שאמא שלי עשתה, הייתי די שמח".

למרות שה טוב וויל האנטינג אלום הוא כבר לא עם ג'ן, אין לו דבר מלבד כבוד מירבי לאקס שלו וברור שהוא רוצה להוות דוגמה טובה לבני משפחתו.

"אני בר מזל [my kids] יש לי אמא נהדרת, והיא עוזרת רבות כדי לוודא שאנחנו שותפים בצורה טובה ככל האפשר", אמר במהלך היום הופעה במרץ 2019. "אני מקווה שאני אבא די טוב", אמר. "אני בהחלט משתדל מאוד. אבות כל כך חשובים לילדים, וזו האחריות שלנו להיות חלק מהחיים שלהם, להיות בתוכם כאמהות".

מאז מאי 2021, ה ארגו הבמאי התחתן עם הלהבה הישנה שלו, ג'ניפר לופז, ביולי 2022. הזוג יצא בשנת 2002 ונפרד ב-2004, אבל Bennifer 2.0 חזר לאור הזרקורים. בעוד שגארנר שמחה שהאקס שלה מצא שוב אהבה, מקור שנחשף לו בעבר בקשר שהיא חששה מכך ששלושת ילדיה יפגשו את כוכבת הפופ "מוקדם מדי".

"הם לא רואים עין בעין איך צריך לגדל את שלושת ילדיהם", אמר המקורב בעבר על הבן והבן כינוי ההורות המשותפת של השחקנית. "רק בגלל אמי ומקס [J. Lo and Marc Anthony’s twins] פגשתי את בן וחושב שהוא נהדר, זה לא אומר שג'ן רוצה ללכת בדרכו של ג'יי לו עם ויולט, סרפינה וסמואל".

מאז, ג'ניפר שינתה את דעתה והמשפחה המעורבת מצולמת לעתים קרובות יחד. המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות של Seraphina לאורך השנים.

קישור מקור