תמונות של הכוכב 'סופרים על'

תמונות של הכוכב 'סופרים על'

ילד פראי! ג'סה דוגר ו בן סיוואלדהבן הבכור של חמוד מדי, והתמונות האלה מוכיחות זאת. ה סומך על הכוכב אולי רק בן 6, אבל הוא כבר מלא באישיות.

כשנולד הפעוט חשפו בני הזוג את המשמעות מאחורי שמו הייחודי. לפי א וִידֵאוֹ משותפת למשפחת דוגר ב-2015, כינויו של ספרג'ון נותן כבוד לצ'ארלס ספורג'ון, מטיף בפטיסט מהמאה התשע-עשרה, שג'סה כינה את אחד ה"גיבורים מהאמונה הנוצרית".

אבא גאה בן הוסיף, "היה לו השפעה גדולה על החיים שלנו. כתביו ודרשותיו וספריו קיימים עד היום. הם פשוט המשיכו להשפיע על הרבה מאוד אנשים.

אם לארבעה – שחולקת גם את הבן הנרי ווילברפורס, הבת אייבי ג'יין והבת פרן אליאנה עם בעלה – אמרה שהם רוצים לתת לתינוק מס' 1 "שם חזק עם הרבה משמעות", הסבירה. "הוא הולך לקבל את השם הזה עד סוף חייו", ציין בן.

באוקטובר 2020, ג'סה שיתפה עדכון מתוק על הצעיר הנמרץ לקראת יום הולדתו. "ספורג'ון מתקרב ליום הולדתו החמישי, ובמהלך החודשים האחרונים הוא למד לקרוא בהתרגשות!" היא כתבה תמונה של הטוט עם ספר. "אנחנו משתמשים בתוכנית הלימודים לשיר, לאיית, לקרוא ולכתוב, והיא מחזירה אותי לילדותי, כי אלו אותם הספרים שאמא שלי לימדה אותי לקרוא מלפני 22 שנה!"

היא המשיכה, "כהורה, זה מרגש לצפות בקריאה סוף סוף 'קליק' במוחו של ילדנו. כשהם מסיימים לקרוא את 'הספר האמיתי' הראשון שלהם, תחושת ההישג שלהם עצומה ועולם חדש לגמרי של למידה נפתח בפניהם. נ.ב. שומר את זה למצגת סיום לימודים או חתונה יום אחד."

מאז, בנה הבכור הפך להיות קצת תולעת ספרים ואף קרא "4 שעות רצופות".

"דודה ג'וי-אנה הניחה ספר חדש לילדים הבוקר!" ג'סה שיתפה בפוסט באינסטגרם במרץ 2022. "אתה יודע שזה ספר טוב כשהילד בן ה-6 שלך מחליט לשתול את עצמו על הספה לקריאה של בוקר, ואז הוא פשוט לא יכול להפסיק… הוא בהחלט דואג לאבא שלו!"

המשיכו לגלול כדי לראות את כל התמונות החמודות ביותר של Spurgeon!

קישור מקור