תמונות של המראה הסקסי של הראפר

תמונות של המראה הסקסי של הראפר

היא לגיטימית! לא רק הוא ניקי מינאג אחת הראפרים הידועים ביותר בדורה, אבל היא גם אייקון סטייל. לעתים קרובות ניתן לראות את אמנית "Super Freaky Girl" מטלטלת מראה סקסי גם על השטיח האדום וגם מחוצה לו – בין אם היא מופיעה בהופעה, בחוץ לעיר או משתתפת באירועי השטיח האדום, המועמדת 10 פעמים לפרס הגראמי תמיד נראית מוכנה. יַחַד.

למרות שעכשיו היא שיכללה את חוש הסגנון הייחודי שלה, הייתה תקופה ש מספרה: הגזרה הבאה השחקנית לא הייתה כל כך מרוצה מהבחירות האופנתיות שלה.

"לפעמים אני שמחה שהקריירה שלי לא הסתיימה אז כי יש כמה דברים שאני מסתכל עליהם אחורה ומתכווץ, מתכווץ, מתכווץ", היא נזכרה. אָפנָה לסיפור השער שלהם בספטמבר 2018. "אני זוכר כשאנשים לבשו שלושה גרביים שונים, בצבעים שונים. עשיתי זאת! עשיתי גם את מכנסי האופניים הניאון, מנסה להיות אופנתי. הייתי משוגע!"

למרות שלניקי היו כמה טעויות סטייל במהלך השנים – והיי, למי לא? – האמנית "Pound the Alarm" חיזקה את המרחב שלה בסצנת האופנה לאחר שלבשה שמלה דרמטית בצבע אדום ושחור של אוסקר דה לה רנטה ל-Met Gala במאי 2018.

"נהנה מאוד לעצב עבורה, ממראה המפתה Met Gala ועד שמלות הבלרינה לקליפ שלה", ציינה לורה קים, מנהלת שותפה ליצירת אוסקר דה לה רנטה. אָפנָה בזמן. "ניקי כל כך חרוצה, וזה תמיד מעורר השראה להיות שותפות עם כישרון כל כך מדהים".

ב ראיון עם ג'ו באדן במרץ 2022, הראפר התגלה בכנות על היותו "מגדיר טרנדים" ומודל לחיקוי עבור חברות ראפרים. "אני זוכרת שלעולם לא הייתי רואה אף ראפר לובש שיער ורוד. שיער ורוד הפך לחלק מערכת ההתחלה הזו", אמרה. "כל ראפר תלבש פאה ורודה בשלב מסוים, ואני זוכרת שזה היה רק ​​הקטע של ניקי מינאז'. זו הסיבה שכשאמרתי, 'תחת עבה פאה ורודה', זה קו איקוני של ניקי מינאז' כי זה מה שהיא לובשת. עכשיו זה כולם: פאה ורודה, תחת עבה, נכון?"

במקביל, ניקי קראה לתעשיית האופנה על המוסר הכפול שנשים שחורות ונשים צבעוניות מתמודדות מדי יום.

"אני זוכר שהייתי עושה שערי מגזינים ותמיד היו מבקשים ממני לא ללבוש שיער ורוד. אבל הייתי רואה קייטי פרי על כיסוי עם שיער ורוד והייתי רואה ליידי גאגא על הכריכה עם שיער ורוד," היא המשיכה. "הגעתי למשחק עם שיער ורוד ופוני סיני, אבל בכל פעם שהגיע הזמן להיות מיוצג על עטיפות מסוימות או באופנה, זה היה, 'לא, לא, אנחנו צריכים אותך מפושט. לא, לא, למטה, למטה, למטה״. אבל הייתי מעצבת טרנדים".

המשיכו לגלול כדי לראות את התלבושות הסקסיות ביותר של ניקי מינאז' לאורך השנים!

קישור מקור