תמונות של השחקנית לא לובשת חזייה

תמונות של השחקנית לא לובשת חזייה

משפחה מודרנית אלום אריאל וינטר היא אחת השחקניות האופנתיות ביותר בהוליווד הצעירה. בין אם היא מצטלמת על השטיח האדום או יוצאת לרחוב, ילידת לוס אנג'לס תמיד לבושה כדי להרשים – וזה כולל כמה רגעים בלתי נשכחים ללא חזיות.

לא רק שאריאל מסוגננת ומוכשרת, אלא שהיא גם כנה! במהלך השנים, כוכב הסיטקום לשעבר נפתח על אהבה עצמית ודימוי גוף במספר הזדמנויות, בעיקר לאחר שהחליט לעבור ניתוח הקטנת חזה.

"זה באמת קרה בן לילה. אני זוכרת שהייתי בחתונה של אחותי והייתי כל כך שטוחה וחשבתי, 'הלוואי ואצמיח ציצים!' ואז עשיתי את זה בן לילה. אבל אז הם המשיכו לגדול ולצמוח ולגדול ולא נראה שהם הולכים להפסיק", נזכר אריאל במהלך ראיון ב-2015 עם זוֹהַר מגזין. "הייתי בן 15 עם [size] ו [breasts]. זה כמו, 'איך אתה מנווט את זה?'".

בסופו של דבר, ההחלטה שלה להיכנס מתחת לסכין הייתה פחות על מראה חיצוני, ויותר על איכות חיים. "זה התחיל לכאוב כל כך עד שלא יכולתי לסבול את הכאב", אמר אריאל. "קיבלתי את זה לעצמי. אני אפילו לא יכול לתאר את זה במילים על כמה מדהים זה מרגיש באמת להרגיש נכון."

לפני שעברה ניתוח הקטנת חזה, אריאל, שהחלה אותה משפחה מודרנית 2009, מעולם לא הרגישה בנוח בעור שלה. "אנחנו חיים בעידן שבו כל מה שאתה עושה הוא ללעג. בריוני האינטרנט הם נוראים. אני יכולה לפרסם תמונה שבה אני מרגישה טוב, ו-500 אנשים יגירו על כמה שאני שמנה ושאני מגעילה", הסבירה.

"עַל [red carpets], רק אמרתי לעצמי, 'אתה צריך לעשות את המקסימום כדי להיראות בטוח ולעמוד זקוף ולגרום לעצמך להיראות הכי טוב שאתה יכול בתמונות האלה', כי כולם הולכים לראות אותם. בהחלט נראיתי בטוח בעצמי; אני שחקנית, זה מה שאנחנו עושים”, הודה אריאל. "אבל מבפנים, לא הרגשתי כל כך מאושר."

כיום, אריאל נראה שמח ובריא מתמיד! מאז משפחה מודרנית עטוף בשנת 2020, A-lister מתמקד בפרויקטים אחרים, כמו אל תתנתק ו ארצות הפשעכמו גם לבלות עם החבר שלה, לוק בנוורד.

גלול בגלריה למטה כדי לראות תמונות של הרגעים הטובים ביותר ללא חזיות של אריאל וינטר לאורך השנים.

קישור מקור