תמונות של סלבריטאים עם צלקות בעור

בעולם שבו מצפים מפורסמים להיראות מושלמים, יש כאלה שלא מפחדים להשוויץ שהם יש להם צלקות על העור. כמה מהכוכבים המפורסמים ביותר בעולם כולל קיילי ג'נר, סלינה גומז ועוד יש צלקות והם גאים להציג אותן.

לקיילי יש צלקת לבנה גדולה בצד החיצוני של ירכה השמאלית שהגיעה מתאונת ילדות אימתנית בזמן ששיחקה עם אחותה קנדל ג'נר. הצלקת נראית היום בכל פעם שאיל האיפור לובש חצאיות מיני קצרות או שמלות מיני.

"כשהייתי בערך בן 5, אחותי ואני שיחקנו במחבואים, והתחבאתי בתוך השער הגבוה והסגור הזה. לאחר זמן מה, כשאחותי לא מצאה אותי, נאלצתי לטפס על המוט החד הזה הבולט מהשער. החלקתי והמוט נכנס לי לרגל", היא הסבירה על הפציעה המחרידה במהלך שאלות ותשובות של מעריצים ב-2017 עם אֲנָשִׁים.

"ניסיתי להתרחק כדי להוציא את המוט, אבל הוא פשוט נקרע לי דרך כל הרגל", המשיכה. קיילי אמרה שזה היה גדול יותר כשהייתה צעירה יותר, אבל "זה קטן יותר עכשיו כי גדלתי!" היא לא התביישה להראות תקריבים של הצלקת שלה בתמונות אינסטגרם לאורך השנים. "אני אוהבת את הצלקת שלי", היא כתבה על הסימן במהלך סשן גלאם ב-2015, תוך שהיא ציינה, "הצלקת שלי הייתה חבר נאמן, אני שוכחת ממנו לפעמים", על גבי תמונת מצב מ-2021.

באשר לסלינה, הצלקת שלה נוצרה בעקבות ניתוח השתלת כליה מציל חיים בשנת 2017. שלוש שנים לאחר מכן, רק רציחות בבניין כוכב הראתה את הצלקת שלה בתמונת אינסטגרם, כאשר החלק התחתון נראה מתחת לקו בגד הים שלה.

"כשעברתי השתלת כליה, אני זוכר שהיה לי מאוד קשה בהתחלה להראות את הצלקת שלי. לא רציתי שזה יהיה בתמונות, אז לבשתי דברים שיכסו את זה. עכשיו, יותר מתמיד, אני מרגישה בטוחה במי שאני ובמה שעברתי… ואני גאה בזה", כתבה בכיתוב.

גלול למטה כדי לראות תמונות של כוכבים שלא מפחדים להשוויץ בצלקות שלהם לעולם.

קישור מקור