תמונות של סמי שין, ג'וב, רק מעריצים: צ'רלי, הבת של דניס

כולם מבוגרים! צ'רלי שין ו דניס ריצ'רדס'בת סמי שין היא יוצרת OnlyFans – למורת רוחו של אביה. למד עוד על הנער הסלבריטאי למטה!

מי היא בתו של צ'רלי שין?

סמי, בן 18, הוא בנם הבכור של צ'רלי ודניס מנישואיהם, שנמשכו בין 2002 ל-2006. הם חולקים גם את הבת לולה, שנולדה ב-2005.

לאורך השנים הייתה לסמי מתח עם הוריה. בספטמבר 2021, המשפיעה טענה שהיא "נלכדה" ב"בית מתעלל" בזמן שגרה עם אמה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס בעלה של אלום, אהרון פיפרס. חודש לאחר מכן, צ'רלי אישר שסמי עבר לגור איתו ואינו לומד יותר בבית הספר.

סמי שין/אינסטגרם

אז, אמר מקור Us Weekly שדניס הייתה "עצובה" מהמצב אבל "מאוד אוהבת את בתה". ה דברים פרועים כוכבת פתחה על כך שהיא רוצה לתקן את מערכת היחסים שלה עם סמי בפברואר.

"ברור, אני אשמח שהיא תגור איתי", אמרה דניז בפודקאסט "ג'ף לואיס יש בעיות", והוסיפה שלבעלה לשעבר יש "חוקים שונים" בביתו. "היא גרה איתי כל השנים האלה, אבל אני חושב שזה מאוד קשה לגדל בני נוער בימים אלה, במיוחד בלוס אנג'לס".

עם זאת, לכאורה הדברים השתפרו בין האם והבת. ה ילדה ממש ליד המחבר שיתף פוסט סנטימנטלי לרגל יום ההולדת ה-18 של סמי במרץ, וגילה עד כמה היא "אוהבת" את בתה. סמי החזיר את החסד עם מחווה מחממת לב במדיה החברתית לגונה כחולה שחקנית ביום האם במאי.

סמי עבר מאז לגור עם דניס.

מתי סמי שין השיקה את חשבון המעריצים היחיד שלה?

"לחץ על הקישור בביו שלי אם אתה רוצה לראות עוד," סמי כתבה תמונה שלה בביקיני שחור דרך אינסטגרם ב-13 ביוני, והוסיפה אימוג'י נשיקת שפתון. הקישור הפנה את העוקבים להירשם לחשבון OnlyFans שלה, שמחירו עומד על 19.99 דולר לחודש. תמונת הפרופיל שלה מציגה את החלק האחורי שלה בתחתון ביקיני חוטיני עם פס שחור שעליו כתוב "מצונזר" מלמעלה.

דניס תמכה במיזם של בתה והגיבה לפוסט שלה, "סמי, אני תמיד אתמוך בך ותמיד אהיה לך גב. אני אוהב אותך."

לגבי צ'רלי, הוא לא היה מרוצה מהחשבון OnlyFans של סמי ו"[did] אל תסכים לזה", אמר E! חֲדָשׁוֹת בהצהרה.

"היא בת 18 עכשיו וגרה עם אמה. זה לא קרה תחת קורת הגג שלי", ה שני גברים וחצי אמר שחקן. "מכיוון שאני לא מצליח למנוע את זה, דחקתי בה לשמור על זה קלאסי, יצירתי ולא להקריב את היושרה שלה."

דניז הגיבה להצהרה של האקס שלה והצביעה על כך שבתם "עושה את הבחירות שלה".

"סמי בת 18, וההחלטה הזו לא התבססה על ביתו של מי היא גרה", אמר יליד אילינוי. "כל מה שאני יכול לעשות כהורה הוא להדריך אותה ולסמוך על שיקול הדעת שלה."

מה תפקידו של סמי שין?

לפני שהשיקה את חשבון OnlyFans שלה, סמי נראתה כנערה רגילה, שאהבה לבלות עם חבריה, להשתתף בפסטיבלי מוזיקה ולצייר. אמנם היא מתהדרת בכמעט 50,000 עוקבים באינסטגרם, אבל לא נראה שיש לה שותפויות בתשלום בפלטפורמה… עדיין!

קישור מקור