תמונות של קאר-ג'נרס שמתו

תמונות של קאר-ג'נרס שמתו

נעלם אך מעולם לא נשכח! בעוד שהקרדשיאנס היו על מסכי הטלוויזיה שלנו מאז 2007, המשפחה המפורסמת חוותה כמה אבדות טרגיות במהלך השנים.

לפני שהפכו לאייקוני טלוויזיה בריאליטי, המשפחה עברה את מותו של הפטריארך של המשפחה, רוברט קרדשיאן האב.

רוברט שימש לשמצה כעורך דין במשפט הרצח של או.ג'יי סימפסון ב-1995. השניים היו חברים קרובים לאחר שנפגשו באוניברסיטת דרום קליפורניה, כאשר שחקן הכדורגל לשעבר אף שימש כאיש הטוב של רוברט בחתונתו עם קריס ג'נר.

המטריארך של קרדשיאן, שחולק קורטני, קים, קלואי ו לִשְׁדוֹדעם רוברט, ועורך הדין היו נשואים מ-1978 עד 1991.

ב-2003 אובחן עורך הדין כחולה בסרטן הוושט ונפטר רק כעבור חודשיים בגיל 59.

בעוד שרוברט והאמא כבר היו גרושים בזמן מותו, היא חשפה את החרטה היחידה שלה בחיים כשזה הגיע לבעלה המנוח בראיון גלוי לב עם דואר יומי'ס מגזין You חדש.

"החרטה היחידה, אם הייתי צריך לעשות את זה שוב, הייתה להתגרש מרוברט קרדשיאן," הסבירה קריס והוסיפה, "אבל אז, לא היו קנדל וקיילי, אז ככה אני מסתכל על זה. אין לי הרבה חרטות".

בזמן שהקרדשיאנס איבדו את אביהם, סקוט דיסיק איבד את שני הוריו תוך חודשים אחד מהשני. הצופים של מתעדכן עם הקרדשיאנים צפו בעונה 9 כמו קורטני ניסה להיות שם עבור המייסד חסר הכישרון כשאמו נאבקה במחלה קשה.

בעוד אמו הייתה חולה זמן מה, הוא קיווה שמצבה ישתפר. גם קורטני וגם סקוט היו לצדה כשמתה בבית חולים בלונג איילנד, ניו יורק.

לאחר מותה באוקטובר 2013, שוב היכה הטרגדיה במשפחת דיסיק כאשר אביו, ג'פרי דיסיק, מת בינואר 2014.

"לאבד את ההורים שלי זה לא נושא שקל לי לדבר עליו. זה שם אותי במקום מאוד פגיע, לזכור אותם ולחשוב עליהם", אמר סקוט במהלך פרק באפריל 2014. "זה בהחלט לא קל, העובדה שאין לי את ההורים שלי כאן. ואני מתגעגע אליהם מאוד, אבל אני חושב שככל שאדבר יותר על ההורים שלי, הילדים שלי ירגישו מחוברים אליהם ויזכרו אותם".

המשיכו לגלול כדי לראות את כל מקרי המוות של משפחת קרדשיאן לאורך השנים.

קישור מקור