תמונות של רגליה הסקסיות

תמונות של רגליה הסקסיות

רגליים לימים! אמילי רטאייקאוסקי הפך לשם דבר בתעשייה לאחר שהופיע ב רובין ת'יקהקליפ של הלהיט השנוי במחלוקת שלו משנת 2013, "Blurred Lines".

מאז, הדוגמנית הלכה בעקביות בתצוגות מסלול ברחבי העולם ואף יצאה למשחק, זכתה בתפקידים בסרטים ובתוכניות טלוויזיה כמו איי קרלי, ילדה נעלמה מול בן אפלק ו רוזמונד פייק, פָּמַלִיָה, אנחנו חברים שלך מול זאק אפרון, לְשַׁיֵט, אני מרגיש יפה בַּצַד איימי שומר, בחושך ו משקר וגונב.

לא רק אמילי היא דוגמנית ושחקנית, אלא שהיא גם סופרת רבי מכר, לאחר שכתבה אוסף של חיבורים בשם הגוף שליאשר שוחרר בנובמבר 2021.

תוך כדי דיבור עם הבזאר של הרפר בראיון שפורסם בינואר 2022, פתח המקף הרב על מסלול הקריירה שלה וכיצד הגיעה למקום שבו היא נמצאת היום. "היו כל כך הרבה פעמים בקריירה שלי שחשבתי על שינוי מסלולי קריירה או לוותר", אמרה לאאוטלט. "הפסקתי לגמרי לדגמן כשהלכתי לקולג' וחשבתי שאני הולך להיות אמן, ואז עזבתי והתחלתי לדגמן במשרה מלאה ואז קצת התעסקתי במשחק… אני מרגיש שאני כל הזמן מתפתח".

היא המשיכה, "אני חושבת שהמכשול הגדול ביותר בקריירה שלי היה לעבור ולעשות דברים שאנשים לא באמת ציפו להם. אבל אני חושב שאתה פשוט צריך להתקדם ולעשות מה שאתה הולך לעשות ולהיות מי שאתה".

אמילי הוסיפה עוד תואר לקורות החיים המרשימים שלה כבר במרץ 2021 כשקיבלה בברכה את ילדה הראשון, בנה סילבסטר אפולו בר, עם בעלה הפרוד סבסטיאן בר-מקלר. הזוג התחתן בפברואר 2018 לאחר כמה שבועות של היכרויות; עם זאת, אמילי ניתקה את החיבור למערכת היחסים שלהם כשהיא הגיש בקשה לגירושין מ ה אבני חן לא חתוכות מפיק בספטמבר 2022, בקשר מְאוּשָׁר.

מאז הפיצול שלה ושל סבסטיאן, ה ילדה נעלמה השחקנית נקשרה לכמה רווקים ברי מזל, כולל בראד פיט, אורציו ריספו ו סאטרדיי נייט לייב אלום פיט דיווידסוןשאיתו נראתה בחוץ במספר הזדמנויות בנובמבר 2022.

"הם נצפו בארוחת ערב רומנטית ביחד", סיפר מקורב סגנון חיים בזמנו, בהתייחסו למעריצים בעלי עיני נשרים שחזו בזוג נעים ומחזיקים ידיים בברוקלין. "הם נפגשו דרך חברים משותפים מאז שהם מטיילים באותם מעגלים בניו יורק."

בהתחשב בחוג החברים של אמילי (והחברים השמועות!), הקריירה המרשימה שלה בתחום הבידור ועוד, זה לא צריך לבוא כהלם שהדוגמנית והשחקנית היא מקצוענית בשטיח האדום – ואין לה שום התלבטות לגבי הצגה מה שאמא שלה נתנה לה. המשיכו לגלול למראה הרגלי של אמילי רטאג'קובסקי לאורך השנים!

קישור מקור