תמונות של שחקנית לא לובשת חזייה

תמונות של שחקנית לא לובשת חזייה

מאז סקרלט ג'והנסן התחילה את דרכה בהוליווד בתחילת שנות ה-90, היא הפכה לאחד השחקנים המפורסמים ביותר בעולם. בנוסף לרשימת התפקידים והשבחים המרשימה של יליד ניו יורק, סקרלט היא אייקון סטייל – וזה כולל כמה רגעים בלתי נשכחים ללא חזיות לאורך השנים.

בין אם היא מצטלמת על השטיח האדום בתערוכת פרסים או משתתפת בבכורה של סרט (שאין ספק שהיא מככבת בה), אמא לשנייםשחולקת את הבת רוז עם האקס רומן דאוריאק והבן קוסמו עם הבעל קולין ג'וסטתמיד נראה מדהים.

עם זאת, סקרלט הבהירה שהיא מתלבשת כדי להרשים… נשים אחרות! "אני חושב שהרבה פעמים בחורים חושבים שאנחנו מתלבשים בשבילם, ואתה יודע, כל הדברים האלה. אבל זה ממש לא נכון. אנחנו בעצם עושים את זה עבור בנות", ScarJo הסביר בבכורה הרוסית שֶׁל הנוקמים בשנת 2012. "אני מעדיף שהחברה שלי תגיד, 'אוי, זו שמלה חמודה!'"

בסופו של דבר, זוכת פרס האוסקר אף פעם לא מפחדת לקחת סיכון, במיוחד עם השיער שלה. בעבר, ScarJo שינתה את צבע השיער והאורך שלה במספר הזדמנויות, בעיקר כשחתכה הכל ב-2014 לאחר שילדה את רוז.

"אני חושב שפשוט נמאס לי ללבוש קוקו כל הזמן. אני [was] תמיד תוחב את זה מתחת לפאה, אז פשוט חתכתי את זה. כולם כל הזמן אמרו, 'אל תסתפר! אתה עלול לשנוא את זה!' אבל אז חשבתי, 'למה אני נותן לאנשים אחרים להגיד לי מה לעשות?'" סיפרה סקרלט בית זיקוק29 בזמן.

בזמן ש אלמנה שחורה הכוכבת נראית נהדר עם שיער קצר, ההחלטה שלה להסתפר הייתה גם על נוחות! "אני יכול פשוט לשטוף וללכת," אמר סקארג'ו. "זה קשה לכל הורה עם ילד חדש. המוח שלך טרוד לגמרי. אבל אני בר מזל שיש לי עבודה שבה אני יכול לקחת חופש, ואני יכול לקבל את התינוק שלי בעבודה ואנשים מבינים יותר. להרבה אנשים אין את הלוקסוס הזה".

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות תמונות של הרגעים הטובים ביותר ללא חזיות של סקרלט ג'והנסון לאורך השנים.

קישור מקור