תמונות של שחקנית לא לובשת חזייה

תמונות של שחקנית לא לובשת חזייה

קארה דלווינגן עוסק כולו בפמיניזם והעצמת נשים. הדוגמנית שהפכה לשחקנית, שיצאה כפאנסקסואל ביוני 2020, הייתה קולנית מאוד לגבי מחשבותיה על המוסר הכפול שעומדות בפני נשים בחברה – מאיך שמתלבשים ועד להתנהגות שלהן – והיא גם תומכת בקהילה הטרנסית. הבחירות האופנתיות של קארה – התלבושות חסרות החזיות שלה, בפרט – הן האמירה הנועזת ביותר שלה פרו-נשים, שמעוררת יראת כבוד לשאר.

מהמסלול לשטיח האדום, ה רק רציחות בבניין שחקנית כמעט תמיד מופיעה ומופיעה בהרכב חסר חזיות נועז. ה עיירת נייר המראה השנוי ביותר במחלוקת של הכוכבת היה תלבושת Met Gala מ-2021, שנגעה בנושאים חברתיים ומגדריים. קארה הגיעה למדרגות מט לבושה באפוד לבן חסין כדורים של דיור עם הכיתוב "יתד הפטריארכיה" בחזית.

"זה עוסק בהעצמת נשים, שוויון מגדרי – זה קצת כמו 'תדבק את זה לגבר'", אמרה קקה פאלמרמי היה אָפנָההכתב של הערב.

אחד היה צריך להשיג גדול בטחון עצמי ללבוש בגד כה נועז ל-Met Gala, או בכל מקום, באמת, אבל היא למדה איך לומר את דעתה ולהישאר חזקה בכל עת. "אני טובה מאוד בלעמוד על עצמי עכשיו ועל אנשים אחרים", אמרה לְהִתְרוֹצֵץ באוגוסט 2015 תוך כדי דיון על עזיבת עולם האופנה הרעיל.

"אם יהיה אי צדק, אני אעיף החוצה. אם מישהו חוצה גבול, הוא יידע על כך וכך גם כל השאר. אני הרבה יותר קשה ממה שהייתי, ואני מרגיש שכל הדוגמנות, החיים, הדחייה, הכל, היו הכנה לזה, ועכשיו כשאני עושה את זה אני האדם הכי מאושר בעולם כולו".

קארה כל כך נוחה בעור ובמיניות שלה, שלבישת תלבושת ללא חזייה אינה מסוכנת כמו שאנשים נוטים לחשוב שהיא. במהלך קטע באוגוסט 2016 עם ווג בריטניהילידת לונדון שאלה את עצמה שאלות קשות שנוגעות לסוגיות חברתיות באותה תקופה.

"למה אני לא יכול להראות את הפטמות שלי?" היא אמרה לאחר שנשאלה מה היא תשאל את אינסטגרם אם אפליקציית המדיה החברתית היא אדם.

ה יחידת המתאבדים כוכבנית סובבה ראשים ושמטה לסתות כשהגיעה לגאלה של amfAR ב-2022 בפסטיבל קאן בשמלה נועזת ללא חזיות. לשמלה השחורה של Mônot היה צווארון V עמוק שנפל לירכיה, עם שסע ירך גבוה שהיה במרחק סנטימטרים בלבד מהמפגש עם הגזרה העליונה. קארה דאגה שכל העיניים יהיו על התלבושת על ידי החלקת שיערה לאחור לתוך לחמנייה גבוהה ושילובה את השמלה עם עקבי פלטפורמה עבים עם רצועות.

קישור מקור