תמונות של שינוי תסרוקת סלבריטאים: תמונות 2023

תמונות של שינוי תסרוקת סלבריטאים: תמונות 2023

היו אינספור שינויים איקוניים בשיער של סלבריטאים במהלך שנת 2023 עד כה. מצבעים חדשים וחריפים ועד לגזרות סופר מגניבות, כוכבות רבות התהדרו בגאווה במראה החדש שלהן.

בינואר, נראו כמה א-ליסטים מנדנדים תסרוקות חדשות לגמרי, כולל שון מנדס. נראה כי יליד קנדה חתך את התלתלים הברונטיים שלו ובחר בגזרת באז רעננה, והוא לא היה היחיד שבחר במראה הזה! אנג'לינה ג'ולי ו בראד פיטבתה של שילה ג'ולי-פיט נראתה גם היא הורגת בחתך באז מוקדם יותר באותו החודש תוך כדי סידורים עם אחותה זהרה ג'ולי-פיט.

כמובן, זו לא הייתה התסרוקת החדשה היחידה שכוכבות הוליווד בחרו. כמה אחרים הוסיפו תוספות נפחיות או קצצו את שיערם הארוך לגזרות קופצניות, כמו לילי ג'יימס.

"'אנשים יביטו. תעשו את זה שווה את הזמן שלהם' – הארי ווינסטון," לילי כתבה ב-11 בינואר סלפי במראה אינסטגרם חונק, בו היא הרימה את ידה כדי לנוע לעבר המנעולים הברונטיים החדשים שלה.

ה פאם וטומי השחקנית הראתה את הלונה הברונטית המהממת שלה בטקס פרסי גלובוס הזהב ב-10 בינואר, שבו גם בראד נכח. ה רכבת קליע השחקן אפילו הציג לראשונה את התספורת שלו כשישב בשורה הראשונה של הקהל. חלק מהמעריצים אפילו השוו את העשייה החדשה שלו להופעתו משנות ה-90.

"הוא נראה נהדר, צעיר יותר", מעריץ אחד צייץ בטוויטר זמן קצר לאחר סיום טקס הפרסים. "אופנתי" הגיב אחר, בעוד שמשתמש שלישי בטוויטר כתב, "לעזאזל, כמו יין משובח".

פרצוף מוכר נוסף גם עיטר את השטיח האדום באותו ערב עם תסרוקת חדשה לגמרי. המפץ הגדול אלום קיילי קווקו הצטלמה בטקס, כשהיא מציגה את שערה החום שנצבע זה עתה, אותו החליפה מצבע הבלונדיני שלה. עם זאת, זו לא הייתה התכונה היחידה שהשתנתה עם קיילי, מכיוון שהיא גם הראתה את גבשושית התינוק הגדלה שלה. ה דייל השחקנית מצפה לתינוק מספר 1 עם החבר טום פלפרי.

מעצב השיער של קיילי, כריסטין סימנדסהסביר ל Us Weekly איך היא רצתה לוודא ששיערה של המועמדת לגלובוס הזהב יהיה מעוצב כדי להשלים את שמלת הלבנדר היפה שלבשה לערב.

"השמלה הייתה אוורירית והיו לה קשתות ותכשיטים הכי יפים על הרצועות, אז ידענו שאנחנו רוצים את השיער כדי לא להסיח את הדעת מהאלגנטיות הפשוטה של ​​השמלה", הסבירה כריסטין.

גלול מטה כדי לראות תמונות של השינויים האייקוניים ביותר בשיער של סלבריטאים של 2023!קישור מקור