תמונות של 'Counting On' Home's Alum

תמונות של 'Counting On' Home's Alum

הבית הוא היכן שהלב נמצא! ג'וי-אנה דוגאר סיפרה לעוקבי האינסטגרם שלה בנובמבר 2019 שהיא ובעלה, אוסטין פורסיית', היו רשמית להתמקם בבית לאחר שבילו זמן מגורים בקרוואן עם בנם, גדעון. ה סומך על בוגרים מתוארים העבודה שהם השקיעו בבית ברשתות החברתיות, ועד דצמבר 2019, הם באופן רשמי עבר לגור.

"סו… קנינו בית," ג'וי כתבה את הפוסט הראשון שלה על הבית שלהם. "וכן! אנחנו מתכננים להתיישב ולגור במקום הזה לזמן מה! אחרי שנה וחצי של מגורים בקמפיינים, אנחנו כל כך מוכנים!!! אני אוהב לגור בקמפר, אבל אני מוכן לעוד מקום וקצת יותר ארגון!”

היא פרסמה גם תמונות וגם סרטונים של הנכס שלהם והוסיפה, "הבית הזה כולל שלוש מיטות ושלוש אמבטיות, וזו תוכנית קומה מאוד פתוחה! אנחנו רק מתקנים את היסודות… ריצוף, קישוט, משטחים חדשים [and] צבע טרי! אני חושב שאני רוצה ללכת על הסגנון הסקנדינבי/בוהו/מינימליסטי, הכל ביחד!" זה… נשמע קצת מבולבל, אבל ברור שהיא יודעת את החזון שלה יותר טוב מאיתנו!

כשג'וי הכריזה לראשונה שהיא ואוסטין עומדים סוף סוף להישאר בבית לזמן מה במקום להעיף נכס ולהמשיך הלאה, המעריצים היו נלהבים. "זה הולך להיות יפה! מזל טוב!" כתב אדם אחד. אחר אמר, "אני אוהב את זה. אז פתוח והכל ברמה אחת. והאח הזה!! כל כך נעים." אפילו לחלק מבני משפחתה היו מחשבות. בת דודה איימי דוגאר קינג כתב, "אני לא יכול לחכות לראות!!"

באפריל 2020בני הזוג, שמאז החלו לכתוב בווג על שלהם ערוץ יוטיוב, העביר את המעריצים בבית והראה שזה באמת מתחיל להסתדר. בזמן שעדיין בוצעה עבודה באותו זמן, הם חשפו את רהיטי הסלון שלהם, מטבח מדהים וכל הצמחים שיש להם המאכלסים את הבית.

"שלום, ברוכים הבאים לביתנו! הנה אנחנו יוצאים לסיור הגדול שלנו!" התחילו את הסרטון כשג'וי הציגה את "תכנית הקומה הגדולה והפתוחה" שלהם. מאז שעברו לגור, הם רשמית קיבל את פני תינוק מס' 2 – בת אוולין מיי פורסיית'והם נהנים מהמרחב שלהם יותר מתמיד.

גלול דרך הגלריה שלנו למטה כדי לראות תמונות של משכן הזוג.קישור מקור