תמונות של 'Counting On' Star Now

תמונות של 'Counting On' Star Now

כולם מבוגרים! בעוד שרבים מהדוגארים יצרו עוקבים גדולים ברשתות החברתיות, האחים הצעירים נודעו כשומרים על פרופיל נמוך. אחד מ ג'ים בוב ו מישל דוגרהילדים של נוטים להתרחק מאור הזרקורים ג'ניפר.

ג'ניפר היא הילד ה-17 והבת השביעית במשפחה. היא הייתה כוכבת ריאליטי כל חייה, והלידה שלה צולמה, והצילומים שודרו במהלך הספיישל של ספטמבר 2007 האלבום המשפחתי הגדול של דוגרס.

היא בין הילדים הקטנים במשפחה ויש לה רק שני אחים קטנים, ג'ורדן-גרייס ו ג'וזי.

למרות שאין לה דפי מדיה חברתית משלה, מעריצים הצליחו להכיר את ג'ניפר במהלך הופעותיה ב-TLC's 19 ילדים וספירה ו סומך על, כמו גם בחשבונות האינסטגרם של משפחתה.

היא הצטרפה לאחיותיה הגדולות יאנה ו ג'סהכמו גם בעלה של ג'סה, בן סיוואלדבביקור אחותם ג'ינגר בקליפורניה ביוני.

ג'ינגר נתן למעריצים הצצה אל הטיול על ידי שיתוף קומץ תמונות. בתמונות, ג'ניפר ואחיה הגדולים הופיעו ברוח טובה כשהם הצטלמו לסלפי והתעסקו בכמה פעילויות.

"@jessaseewald @janamduggar @ben_seewald ואחותי הקטנה ג'ניפר הגיעו כולן לביקור בסוף השבוע. נסענו ברכבת ההרים במזח סנטה מוניקה, אכלנו הרבה אוכל טוב, שיחקנו כמה סיבובים אינטנסיביים של אונו חריף, ועשינו קניות בגלנדייל באמריקנה. תקופה כל כך מדהימה!" היא כתבה ב-an אינסטגרם פוסט ב-20 ביוני.

ג'ניפר גם הופיעה בכמה תמונות עם יאנה והוריה, שכולם גרים בארקנסו. בינואר, הצטרפו לנערה מישל, יאנה וכמה מאחיותיה האחרות לארוחת צהריים לבנות בלבד. "ארוחת צהריים וקניות עם אמא וכמה מהבנות היום!" הבת הבכורה של דוגאר כתבה לצד א סלפי של הקבוצה בצהריים.

בנוסף, ג'ניפר הוצגה ברשימה עמוד האינסטגרם של משפחת דוגר בפוסטים של מחווה ליום הולדת ובמהלך פעילויות משפחתיות.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות נדירות של ג'ניפר ששותפו על ידי בני משפחתה.קישור מקור