תמונות שמלת הכלה של קורטני קרדשיאן: שמלת איטליה שלה

תמונות שמלת הכלה של קורטני קרדשיאן: שמלת איטליה שלה

כלה מהממת! קורטני קרדשיאן נראתה מהממת לחלוטין בשמלת הכלה הייחודית שלה במהלך טקס הנישואים שלה באיטליה עם בעלה טרוויס בארקר.

ה קרדשיאנס כוכב, 43, לבש רעלה ארוכה ויפה בדוגמת פרחים ושמלה אלגנטית בעוד המתופף Blink-182, 46, לבש חליפה שחורה. גם הלבוש של החתן והכלה עוצב על ידי דולצ'ה וגבאנה.

ב-15 במאי, הזוג התחתן כחוק בבית המשפט בסנטה ברברה, קליפורניה, בקשר מְאוּשָׁר. זמן קצר לאחר מכן, מייסד פוש והרוקיסט של "כל הדברים הקטנים" שיתפו כמה תמונות בשחור-לבן דרך אינסטגרם מהטקס הפשוט שלהם.

"עד שהמוות יפריד בינינו", כתבו קורטני וטרוויס את כל אחד מהם פוסטים.

הצילום הראשון של עמדת הקרוסלה הציג את הצמד המאושר מתנשק במכונית, שהשלט "רק נשוי" ופחיות קשורות לגבה. בתמונות האחרות קורטני נתנה לעוקביה מבט מלא על הלבוש שלבשה באותו היום, שהיה שמלת מיני לבנה עם לב קטן במרכזה, צעיף תואם ונעלי עקב שחורות. טרוויס שמר על פשטות גם על ידי עליית חליפה שחורה ונעלי שמלה תואמות.

לקראת התאריך שלהם בבית המשפט, הצמד לווה באביו של טראוויס, רנדי בארקרוסבתא של קורטני, מרי ג'ו קמפבל. מקור שצוין בלעדית סגנון חיים שזה "לא היה חפירה אצל הקרדשיאנס", מכיוון שבני משפחה אחרים לא השתתפו.

"החתונה של טרוויס וקורטני הייתה אינטימית ופשוטה רק עם אבא של MJ ושל טרוויס, רנדי, בסנטה ברברה", אמר מקורב והוסיף, "הם פשוט היו צריכים זוג בני משפחה קרובים שם כעדים".

הזוג עמוס PDA שלח מעריצים לסערה ב-4 באפריל כאשר נהנו מטקס חתונה מהנה בהשראת אלביס פרסלי בלאס וגאס. עם זאת, הם לא קיבלו אז רישיון נישואין. האישיות של Hulu עקבה אחר הנישואים שלהם בעיר החטאים בפוסט באינסטגרם יומיים לאחר מכן.

"מצאתי את אלה במצלמות שלי", כתב קורטני ב-6 באפריל. "פעם, בארץ רחוקה, רחוקה (לאס וגאס) ב-2 לפנות בוקר, אחרי לילה אפי וקצת טקילה, מלכה וחתיך. המלך יצא אל הקפלה הפתוחה היחידה עם אלביס והתחתן (ללא רישיון). תרגול מביא לשלמות."

טראוויס וקורטני החלו לצאת בסוף 2020 לאחר שהיו חברים קרובים ושכנים במשך שנים. ברגע שהם הפכו את האינסטגרם הרומנטי שלהם לרשמי בפברואר 2021, הצמד דאג לשלב את משפחותיהם יחד. קורטני חולקת את הילדים מייסון, ריין ופנלופה דיסיק עם האקס סקוט דיסיקואילו טרוויס חולק את אלבמה ולנדון בארקר בנוסף לבת החורגת אטיאנה דה לה הויה עם אשתו לשעבר שנה מוקלר.

אחרי חודשים של הרפתקאות מהנות עם ילדיהם בהתאמה, טרוויס הציג את השאלה בחוף במונטסיטו, קליפורניה.

גלול בגלריה כדי לראות תמונות של השמלה המהממת של קורטני!קישור מקור