תמונות שמלת כלה של טרזה ג'ודיצ'ה של RHONJ: רעלה, עיצוב

שמלה להרשים! עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב תרזה ג'ודיצה המומה בשמלת הכלה שלה במהלך הטקס שלה עם בעלה לואיס רולס.

היפהפייה הברונטית, בת 50, לבשה אנסמבל סטרפלס יפהפה עם צווארון מתוק, שכלל זוג כפפות לבנות תואמות ונזר יהלום. הצעיף שלה כלל טלאים רקומים שתואמים לרכבת הטול הארוכה שלה כשתרזה לבשה את שערה בגלים מדהימים.

הזוג המאושר החליף נדרים ב-Park Chateau Estates & Garden במזרח ברונסוויק, ניו ג'רזי, ביום שבת, 6 באוגוסט, מוקף בחברים ובני משפחתם. בנותיה של תרזה, ג'יה, גבריאלה, מילניה ואודריאנה ליוו את אמם בטקס, כולן לובשות שמלות שושבינה ורודות סומק ויפות. The Bravolebrity חולקת את בנותיה עם בעלה לשעבר ג'ו ג'ודיצהששיתפו תמונה של ילדיהם בלבוש החתונה שלהם באמצעות אינסטגרם.

באדיבות ג'ינה מארי/אינסטגרם

כמה חברים מפורסמים השתתפו באירוע, כולל עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום דורינדה מדליממש כמו עקרות בית אמיתיות מאטלנטה פאדרה פארקס ו קניה מור.

תמונות שמלת כלה של תרזה ג'ודיצה
באדיבות ג'ינה מארי/אינסטגרם

יום אחד בלבד לפני הטקס, תרזה שיתפה תמונות שלה ושל בנותיה נהנות מארוחת החזרות באמצעות אינסטגרם, שהתקיימה במסעדת Highlawn בווסט אורנג', ניו ג'רזי.

"מובנה בחברים הכי טובים", היא כתבה צילום קבוצתי דרך אינסטגרם ביום שישי, 5 באוגוסט. "אל הירח [and] בחזרה, אני אוהב אותך בנות!"

בעבר, לואיס התגרה בתוכניות החתונה שלהם סגנון חיים.

"[It’s] הולך להיות רומן יפה", אמר בעודו שטף את פרטי הטקס שהוא וכוכב הריאליטי ציפו להם. "כל הילדים המעורבים. ארבע בנותיה. שני הבנים שלי. אילוף הכלבים ללכת במעבר."

הרומן של לואיס וטרזה התחיל "ממש בסוף קיץ 2020", סיפר מקורב נפרד באופן בלעדי בקשר בנובמבר של אותה שנה. השניים נפגשו על חוף ג'רזי על ידי התקלות באקראי אחד בשני והחליפו מספרים. מאז, ציפורי האהבה נהנות ממערכת יחסים מאושרת, מחופשות משותפות ועד דייטים מקסימים לארוחת ערב. באפריל, ה ניו יורק טיימס סופר רבי המכר ויליד ניו ג'רזי נהנו מטיול בטורקס ובקאיקוס.

"אין לך מושג איך שינית את חיי", כתבה תרזה תמונה של אינסטגרם במהלך החופשה שלהם, עם שולחן ארוחת ערב חמוד שהם נהנו ממנו. "הראית לבנות שלי מהי אהבה אמיתית, את מטפחת את הנשמה שלי, גורמת לי להרגיש יפה ונערצת, אני כל כך אסיר תודה ליקום על שהפגיש אותנו יחד."

קישור מקור