תמונות תאומים דלעת: לורין שאנון תמונות תינוק

תמונות תאומים דלעת: לורין שאנון תמונות תינוק

צרות כפולות! לורין "דלעת" אפירד (לבית שאנון) ובעלה, ג'וש אפירדקיבלו בברכה רשמית תאומים שזה עתה נולדו, בן בשם סילוס ריי ובת בשם סטלה רנה.

"המשפחה ממש מאושרת. דברים היו מלחיצים בהסתגלות לשלושה תינוקות מתחת לגיל שנה ורק חמישה ילדים באופן כללי, אבל זה שום דבר שאני וג'וש לא יכולים להתמודד עם זה", זרחה האם הטרייה ביום שלישי, ביוני, 21. "זה רק אומר שהחיים הם קצת יותר קדחתני, אבל יהיה כל כך שווה את זה בסופו של דבר".

בתמונות המקסימות, אחותה אלנה "האני בו בו" תומפסוןעליה יש לה משמורת, נראית יושבת יחד עם שני ילדיה הגדולים של לורין, הבת אלה, 4, ובנה, בנטלי, 10 חודשים.

התמונות מגיעות חודש לאחר לידת התאומים, כאשר דלעת ילדה את הזוג דרך חתך קיסרי ב-19 במאי, כאשר בתה מגיעה ראשונה, שוקלת 5 פאונד, 4 אונקיות ובנה אחריו במשקל 6 פאונד, 1 אונקיה.

באפריל, בקשר דיווח כי דלעת מצפה לתאומים רק תשעה חודשים לאחר שקיבלה את פני בנטלי. במאי 2022, אמה אמא ג'ון שאנון הביעה שהיא ביקורתית על כך שלורין שלה יש ילדים נוספים, סיפרה בקשר אך ורק ש"היא צריכה עוד ילד כמו שהיא צריכה חור בראש שלה." בזמן שהיא ציינה שבתה היא "אמא טובה", היא הוסיפה שהילדים שלה "מפונקים כמו לעזאזל".

לורין התהדרה לראשונה בפברואר 2022 בצילומי גוף חיוביות לצד אלנה ואחותה האחרת, ג'סיקה "צ'אבס" שאנון. בצילומים, הנשים חגגו את גופן בלבישת חזיות ותחתונים. בתמונות הסולו שלהן, הנשים הרימו שלטים עם מסרים חיוביים על האופן שבו הן ראו את גופן.

כשהכריזה לכאורה על הריונה, על השלט של דלעת נכתב, "הגוף שלי נראה ככה כי אני אמא". התמונה המקצועית לא תפורסם ב-2 ביוני, לאחר שכוכבת הריאליטי קיבלה את פניה בסתר את התאומים החדשים שלה.

כוכבת ה-TLC הייתה פתוחה יותר בהריונות הקודמים שלה מכיוון ששיתפה את ההכרזה על הילד השני שלה בצורה משמעותית.

"ובכן, הסוד גלוי לכולם לדעת עכשיו!!" היא כתבה באמצעות אינסטגרם באפריל 2021 לצד התמונה של ארבע בדיקות הריון חיוביות. "בייבי אפירד מס' 2 מגיע לשנת 2021. אחרי כמעט שלוש שנים יש לנו סוף סוף ברכה נוספת ולא יכולנו להיות מאושרים יותר."

גלול למטה כדי לראות תמונות מקסימות של משפחתה הטרייה של לורין!

קישור מקור