תמונות תלבושות ללא חזייה של ורוניקה רודריגז

תמונות תלבושות ללא חזייה של ורוניקה רודריגז

מלכה ללא חזיות! ארוס בן 90 יום כוכב ורוניקה רודריגז הוא חביב המעריצים ויופי אמיתי. היא גם אוהבת ללכת ללא חזייה!

ילידת מיאמי, פלורידה, שעובדת כמנהלת מקורות ארגוניים ומשפיעה על מדיה חברתית מאז הופיעה בתוכנית הריאליטי, שומרת על המעריצים שלה מעודכנים על חייה ועל התלבושות שלה באמצעות הפוסטים שלה באינסטגרם.

"תלבשי את הביקיני, תלבשי את המכנסיים הקצרים, תתעלמי מכל מי שמונע את הרדיפה שלך אחר האושר", היא ציינה תמונה של יולי 2021 שלה בביקיני אדום, לבן וכחול. "תהנה לחגוג עם המשפחה והחברים שלך! אנחנו נפרדים יותר מדי זמן אז רק תדאגו להופיע!!”

לאחר שצבר פופולריות במהירות בתוכנית TLC בתור הארוס לשעבר והחבר הקרוב של טים מלקוםחזרו השניים עבור ארוס ל-90 יום: Pillowtalk. בתוכנית, היפהפייה הקובנית האמריקאית ויליד שרלוט, צפון קרוליינה, חולקים כימיה ברורה שהותירה כמה מעריצים דחקו בהם לחזור להיות ביחד. עם זאת, לפני שזכו לשמצה מתוכנית הריאליטי, לצמד יש היסטוריה של 15 שנים לידידותם.

הלהבות לשעבר נחשפו בפרק מרץ 2021 של Discovery+'s 90 יום חשוף הכל שהם הכירו כשטים היה בן 28 ורוניקה הייתה בת 23.

לפי הדיווחים שלהם, ורוניקה ניגשה אל טים בבר, נישקה אותו והחליקה את המספר שלה לכיס האחורי שלו לפני סוף הלילה. באותה תקופה, בתה של ורוניקה, קלואי, הייתה בת 18 חודשים. מערכת היחסים של טים ורוניקה התקדמה לאחר שטים נכנס בתור דמות אב של קלואי. הם גרו יחד והיו מאורסים לפני שהחליטו ללכת לדרכם.

"ורוניקה ואני היינו ביחד [for] שמונה שנים ופשוט אף פעם, אתה יודע, לא קשרו את הקשר. התחלנו ללכת בדרכים שונות בחיים, ופשוט השתנינו", אמר טים על הפרידה שלו מוורוניקה במהלך וידוי.

הוא הסביר שהמתח על רקע פרידתם הסלימה כשהם נלחמו על המכוניות שלהם, הבית שלהם ואפילו הרהיטים שלהם. "אבל סוף סוף הגענו למקום טוב ועכשיו, היא החברה הכי טובה שלי," אמר טים. "אנחנו רק שני חברים קרובים שפעם היו מאורסים, וגידלנו את קלואי ביחד."

מאז, הזוג נשאר חברים קרובים, כשטים נשאר בחייה של קלואי כדמות אב. בתם התנפלה על טים בתא הווידוי שלה, וכינתה אותו "גיבור על". טים הוסיף, "היא חלק גדול מהחיים שלי. אני לא האבא הביולוגי שלה, אבל בעיניי היא הבת שלי".

המשיכו לגלול כדי לראות את הרגעים הטובים ביותר של ורוניקה ללא חזיות!

קישור מקור