תמי סלטון של האחיות במשקל 1000 ק"ג מאושפזת כשהיא "הפסיקה לנשום"

פחד בריאות. 1,000 ליברות אחיות כוכב תמי סלטון אושפזה לאחר ש"הפסיקה לנשום".

בקליפ טיזר לעונה 4 הקרובה של התוכנית ששותף ב ערוץ היוטיוב של TLC, איימי סלטון הסביר כי תמי, בת 36, הובהלה לבית החולים לאחר ש"גופה נסגר".

פעם אחת בבית החולים, תמי קיבלה כריתת טרכאוטומיה. ההליך הכירורגי – שיוצר חור בגרון להחדרת צינור נשימה – נעשה כדי לוודא שכוכב הריאליטי יוכל לקבל תמיכת נשימה חירום בכל עת.

"אני עדיין כאן, כלבות!" הכריזה תמי על רקע הפחד הבריאותי.

כוכבת TLC שאלה גם את המנתח שלה, ד"ר אריק סמית, אם תוכל לקבל אישור לניתוח הבריאטרי שלה. הוא התעקש שהיא לא תוכל לעבור את ההליך כי היא עדיין צריכה לרדת כמות משמעותית של משקל.

"אמרתי לך תמי, יש לך סיכונים אמיתיים," אמר סמית'.

אח של תמי, כריס סלטוןהגיב, "אם היא לא תעבור את הניתוח, היא תמות בגלל המשקל שלה."

הטיזר הראה גם את חזרתה של תמי למכון הגמילה שבו בילתה במהלך מסע הירידה במשקל. בעוד ילידת קנטקי רצתה להשקיע את האנרגיה שלה ברומן החדש שלה עם קיילב ווילינגהם, היא המשיכה להתמודד עם בעיות בריאות. בשלב מסוים, הרופאים ציינו שהחמצן שלה "יורד" כשהם רצו למיטתה.

בתוך המאבקים הבריאותיים שלה, משפחתה של תמי הביעה את דאגה וחשש ש"היא בסופו של דבר מתה".

בנוסף לאשפוזה של תמי, העונה החדשה תעקוב גם אחרי ההיריון השני של איימי.

"לרופא יש דאגות לגבי התינוק הזה כי אני עדיין שמנה בצורה חולנית", הסבירה איימי, בת 35. מאוחר יותר היא הגיעה לבית החולים כש"דברים השתנו לגרוע ביותר".

TLC

תוכנית הריאליטי תחזור יותר מחודש לאחר שתמי נישאה לקיילב בנובמבר 2022.

"כולכם הכרתם אותי בתור תמי סלטון, אבל עכשיו כולכם תכירו אותי בתור גברת תמי ווילינגהם," אמר הנשוי הטרי. אֲנָשִׁים בזמן. "אני נשוי עכשיו!"

למרות שלא ידוע הרבה על הגבר החדש שלה, קיילב היא מטופלת באותו מרכז טיפולי הרזיה שתמי מתגוררת בו באוהיו. הם נפגשו לאחר שאישיות הטלוויזיה נכנסה למכון הגמילה בגלל התמכרותה לאוכל בנובמבר 2021.

סיפור האהבה שלהם, תהליך תכנון החתונה והטקס שלהם צפויים להיות מתועדים בעונה החדשה.

עונה 4 של 1,000 ליברות אחיות ישודר בכורה ב-TLC ביום שלישי, 17 בינואר בשעה 21:00 ET.

קישור מקור