תמי סלטון של האחיות במשקל 1000 ק"ג, פיליפ רדמונד פיצול: פרידה

אישה רווקה! 1000 קילו אחיות כוכב תמי סלטון גילתה שהיא נפרדה מהחבר פיליפ רדמונד.

תמי, 36, לקחה טיק טוק להרהר על הפיצול בשבת, 20 באוגוסט. כשמעריץ אחד שאל, "מה קרה למלך ה-SSBBW", ענה כוכב הריאליטי, "אני לא הולך להיות גס רוח".

לאחר שציינה שההחלטה הייתה "אישית", אמרה תמי, "זה קורה ואתה ממשיך הלאה. הפעם אני לא חוזר".

למרות שתמי לא הרגישה בנוח לחלוק יותר מדי מידע על הפיצול, היא כן נתנה למעריצים תובנה על חייה כרווקה טרייה. כוכב הריאליטי שיתף סרטון באמצעות טיק טוק מוקדם יותר באותו היום, מה שהראה את הפה שלה יחד עם זמרת שחזרה, "אני רווקה".

TLC

"להיות רווקה מבאס אבל אני לומדת יותר על עצמי כל יום", כתבה על המסך.

תמי נקשרה לראשונה לפיליפ בשנת 2021. במהלך פרק עונה 2 של אחיות במשקל 1000 ק"ג, משפחתה של תמי הביעה את דאגותיה כשנודע להם שהוא עובר על "BBW King" באינסטגרם.

בפרק אחד, איימי סלטון אמרה לאחותה, "יש לי הרבה בראש. הרבה בצלחת שלי. אני לא יכול להתמודד עם הדרמה שלך, אז בסופו של יום אתה צריך לעשות את הבחירות שלך".

תמי מחאה כפיים והתעקשה שהיא לא מצפה מאיימי, בת 34, "תטפל בדרמה שלה".

"את יכולה לצאת עם מי לעזאזל שאת רוצה, אבל אם את רוצה טעות זה עלייך, ילדה. אני לא יכולה להיות אמא שלך," איימי הגיבה.

עם זאת, תמי נלחמה והתעקשה שאיימי לא תתנהג כמו אמה. "אין לך דעה מטורפת במה שאני עושה בחיי," היא אמרה. "אני אוהב ילדה בוגרת. את לא אמא שלי."

מאוחר יותר בעונה, תמי הודיעה למשפחתה שהיא ופיליפ עזבו את זה. "נפרדנו", שיתפה תמי עם איימי. "אני מניח שאפשר להגיד שעשיתי את זה, כי נמאס לי לריב איתו והוא אמר שחוסר הביטחון שלי הוא הבעיה שלי. וכאילו, בתחילת הקשר אמרתי לו, הייתי כאילו, אתה יכול להבטיח שתעזור לי דרך חוסר הביטחון שלי? הוא אמר שזה חייב להיות יותר מדי."

כוכבת TLC נכנסה למכון גמילה בגלל התמכרותה לאוכל בנובמבר 2021. זמן קצר לאחר שהגיעה, היא חוותה פחד בריאותי כשהתקשתה לנשום. תמי הובהלה לבית החולים, שם הוכנסה לתרדמת רפואית לפני שעברה כריתת קנה הנשימה להחדרת צינורית קנה הנשימה.

עם זאת, תמי הצליחה מאז להחזיר את בריאותה למסלול וירדה 115 קילו בזמן הגמילה.

היא התחילה רומן עם מייקי מוני במאי, למרות שנראה כי התחברה מחדש עם פיליפ זמן קצר לאחר שהפכה את מערכת היחסים שלה עם מייקי לפייסבוק לרשמי.

קישור מקור