תמי שוקלת על פחד כמעט מוות

תמי שוקלת על פחד כמעט מוות

1000 ליברות אחיות כוכב תמי סלטון משקפת את הפחד הבריאותי של קרוב למוות שגרם לה למיהרה לבית החולים ולנתח חיים.

"אני לא זוכר כלום מזה, כלום. התבלבלתי לגמרי", הסביר יליד קנטאקי, בן 36, בקליפ טיזר ששיתף TLC ביום שני, 16 בינואר. "התעוררתי שבוע לאחר מכן בבית החולים, עם תמיכה בחיים. אני לא זוכר כלום מזה."

העונה הקרובה של 1000 ליברות אחיות, הקרנת הבכורה ביום שלישי, 17 בינואר בשעה 21:00 ET, אמורה לתעד את כוכבת הריאליטי כשהיא קיבלה טיפול רפואי חירום לאחר "[her] הגוף נסגר."

"לפני חודשיים החלטתי לחזור לגמילה. שקלתי הכי הרבה ששקלתי אי פעם", שיתפה איש הטלוויזיה הריאליטי לאחר שנחשף שהיא הגיעה ל-717 פאונד. "הייתי כאן אולי, פחות משלושים דקות ורמת החמצן שלי ירדה."

לאחר שהוכנסה לתרדמת רפואית, כוכבת יוטיוב יכלה לשמוע "קולות" סביבה והיא זוכרת במעורפל שהחזיקה את ידי משפחתה, היא נזכרה בקליפ הטיזר.

כזכור המעריצים, תמי לובשת צינורית אף – שמחוברת למיכל חמצן – מאז סוף עונה 2. בערך באותו זמן היא חלתה ב-COVID-19 ובדלקת ריאות, ששניהם הביאו אותה לבית החולים.

"אני מסתדר נהדר. אני מתכוון שכן, אני עם חמצן", הבוגר של TLC נתן למעריצים עדכון במהלך סרטון YouTube מנובמבר 2020. "זה רק כדי לשמור על הריאות שלי יציבות, מחוזקות – אני לא אמשיך [oxygen] הרבה יותר זמן. הייתי על 15 ליטר חמצן ועכשיו אני על שלוש".

לרוע המזל, רק שנה לאחר מכן, תמי הובהלה שוב לבית החולים בנובמבר 2021, הפעם בגלל הרעלת פחמן חד חמצני.

פעם אחת בבית החולים, תמי קיבלה כריתת טרכאוטומיה. ההליך הכירורגי – שיוצר חור בגרון כדי להחדיר צינור נשימה – בוצע כדי שתוכל לקבל תמיכה בנשימה חירום בכל עת.

"אני משתפר מיום ליום. אני אמורה לצאת מבית החולים בעוד כמה ימים", היא שיתפה באותו זמן בסרטון TikTok. "אני הולך לעוד גמילה סיעודית כדי להחזיר את הכוחות שלי ולרדת יותר במשקל."

מלבד מצב החירום הרפואי של תמי, עונה 4 של הסדרה אמורה לתעד גם את נישואיה האחרונים לבעלה החדש, קיילב ווילינגהם, אותו פגשה במהלך הגמילה. הזוג קשר את הקשר בנובמבר 2022 לאחר שעל פי הדיווחים התארסו באוקטובר.

קישור מקור