תפקיד הסרט "Paw Patrol" בצפון מערב: קים קרדשיאן טרחה

זה שואוביז, מותק. קים קרדשיאן הוטחה על ידי משתמשים מקוונים לאחר שבתה הבכורה, נורת' ווסט, קיבלה על פי הדיווחים את תפקיד הקול הראשון שלה בסרט הקרוב פטרול PAW סרט המשך.

"אם בכל מקרה אנחנו מדברים על תינוקות נפו, זו הדוגמה הטובה ביותר לתינוקות", אחד משתמש בטוויטר כתבתי ביום חמישי, 26 בינואר, בעוד אינספור אחרים גם הגיבו בהערות "נפו בייבי". "נו, קריס [Jenner] עשה את זה שוב," צלצל אחר, בעוד אדם נפרד צייץ בטוויטר"זה 'לא' גדול #cancelkimkardashian."

ביום רביעי, 25 בינואר, מועד אחרון דיווחה שנורת', בת 9, תעשה את הופעת הבכורה שלה בסרט ב- PAW Patrol: The Mighty Movie לצד אמה המפורסמת, בת 42. קים תחזור על תפקיד הקול שלה בתור דלורס מהסרט של 2021, על פי האאוטלט. לא רק זה, אלא שלאחיו הצעיר של נורת', סנט ווסט, אפילו יהיה קמיע בסרט 2023.

בנוסף לצפון וסנט, 7, ה קרדשיאנס הכוכב חולק גם את הילדים שיקגו, 5, ואת Psalm West, 3, עם הבעל לשעבר קניה "יה" ווסט.

באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

שבוע לפני חדשות הליהוק, מעריצים שמו לב שנורת', מזמור ושיקגו עשו בלגן טעים במטבח של קים על ידי הכנת מילקשייק. כוכבת המדיה החברתית המתהווה שיתפה את הקליפ החמוד דרך חשבון TikTok המשותף שלה ושל קים.

בעוד קים מבטיחה שכל ילדיה ייכללו בהרפתקאות מהנות יחד, היא ובתה הבכורה הפכו במיוחד לצמד מעריצים אהוב בשנים האחרונות, שכן האישיות של Hulu הביאה את צפון לכמה אירועי שטיח אדום. נוסף על כך, קים העניקה לנורת' קצת חופש יצירתי עם חשבון ה-TikTok שלהם.

הצעירה בדרך כלל חולקת סרטונים מצחיקים דרך פלטפורמת המדיה החברתית, כולל קטעי בישול, מפגשי איפור ורגעי ריקוד עם אמא שלה.

נראה כי נורת' פיתחה כישרון להופיע, בעקבות הוריה עם אישיותה המבעבעת ויכולותיה המוזיקליות. במהלך הופעה בדצמבר 2022 ב אנג'י מרטינזבפודקאסט "IRL", מייסדת SKKN תיארה כיצד היא ונורת' בדרך כלל מבלים יחד, גולשים מעל הכישרון של ילדה.

"לאחרונה, אנחנו רק במכונית, והיא שמה את המכות האלה, בלי מילים או מילים," התחילה קים. "והיא פשוט יושבת במכונית. … היא יכלה, במשך שעות, פשוט לרפרף על הביטים. אז אני לוחץ על הקלטה בטלפון שלי כדי שיום אחד היא תשמע את זה, וזה יהיה כל כך חמוד."

קים הוסיפה כי האזנה למוזיקה יחד ו"פשוט לנהוג" הם "הזמנים המהנים שלהם", והוסיפה כי נורת' "אוהב לפוצץ מוזיקה וסתם בסגנון חופשי".

כשזה מגיע לכל ארבעת ילדיה, כוכבת הריאליטי בטלוויזיה ציינה שהיא "רק באמת רוצה[s] שיהיו מאושרים במה שהם עושים."

"ויש לי תינוקות מאוד מאוד מאושרים", הוסיפה קים. "הם ילדים כל כך טובים וכל כך שמחים ואדיבים. הם כנראה בדיקת המציאות הכי גדולה שלי".קישור מקור