תרזה ג'ודיס מואשמת בדוגמנות "מזויף" של שאנל ביקיני

זיוף אופנה? ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי'ס תרזה ג'ודיצה הואשם על ידי מעריצים בדוגמנות ביקיני "מזויף" של שאנל.

"אנחנו אוהבים לכאורה בגדי ים בהשראת מעצבים כאן!" חשבון המעריצים @therealbadfashions כתב כיתוב של שיתוף מחדש אינסטגרם תמונה מתוך חשבון תרזה ביום רביעי, 4 בינואר. "כמו כן, לפני שאני שומע 'יש לזה תג'… אתה באמת חושב שאם מישהו יכול לכאורה להעתיק עיצוב, אותו דבר לא יכול לקרות לתג? זה 2023 תינוקות, לא 1923."

בתגובה לפוסט, אינספור מעריצים גדשו את מדור התגובות כדי לשקול את תמונתו של כוכבת הריאליטי, בת 50, מצטלמת בבגד הים השחור בשני חלקים. במקור היא שיתפה את הזריקה דרך הדמות שלה אינסטגרם חשבון ביום שלישי, 3 בינואר, וכיתוב את התמונה, "טולום".

"אני אפילו לא חושב שאנל מוכרת ביקיני כאלה", כתב אחד המשתמשים ברשתות החברתיות. "היא גיהצה את ה-CC הזה בעצמה", טען אדם אחר, שאחר צלצל, "אולי היא השתמשה ב-Cricut", בהתייחסו למכונה שחותכת חומרים שונים. אדם נפרד גם הרחיק לכת וטען, "שאנל אפילו לא מייצרת את הביקיני הזה, הם הכינו אחד אחר שיש לו את כל המילה 'שאנל' בחלק התחתון של חלקת הביקיני".

באדיבות תרזה ג'ודיצה/אינסטגרם

כמה מעריצים אחרים גם נזכרו בהאשמות האחרונות נגד בעלה של תרזה, לואיס "לואי" רולסבטענה שהוא נתן את בנותיה, גיאאודריאנה, גבריאלה ומילאניה, צמידי קרטייה מזויפים במהלך החגים.

"עוד אחד מ [Louie’s] מתנות", הגיב אדם אחד מתחת לפוסט של חשבון המעריץ, בעוד משתמש נפרד שקל, "הם מזייפים הכל עכשיו, הקופסאות ושקיות האבק עבור תיקי מעצבים, אותו דבר עם שעונים ותכשיטים כפי שראינו עם צמידי 'קרטייה'.

ב-29 בדצמבר 2022, לואיס, בן 47, הגיב לספקולציות לגבי התכשיטים שהעניק לבנותיו החורגות בהודעה שמסרה ל עמוד שישי באמצעות עורך דינו.

"אני חושב שברוח המהות של חג המולד, ההתמקדות של האנשים צריכה להיות במקום אחר ולא במשהו טיפשי כמו זה", שיתף באותו היום. "עם זאת, הבנות שמחות מאוד מהצמידים שלהן ואסירות תודה שקיבלו אותם."

תגובתו הגיעה יום אחד לאחר אינספור משתמשי אינסטגרם טענו שהצמיד שג'יה, 21, השוויץ בו לא היה מקרטייה בסרטון שנמחק מאז, שחשבון מעריץ פרסם מחדש ב-28 בדצמבר.

"תוהה למה הבנות האלה לא יחפשו בגוגל את המוצר האמיתי לפני הפרסום. ברור שזה שונה", טען מגיב אחד, בעוד שאחר כתב, "אידייק [why] זה עבר לי בראש כשראיתי את הפוסט שלה, אבל ידעתי שזה המצב".

תרזה מצדה לא התייחסה בפומבי להאשמות נגד מתנת בעלה. עם זאת, כל המשפחה המעורבת צלצלה בשנה החדשה, ואישיות MTV שיתפה תמונה שלהן באמצעות אינסטגרם לבושה בלבן, אותה כינתה, "סילבסטר מסיבה לבנה 2023".קישור מקור