תרזה ג'ודיס מוטרדת מהשוואת כלא ג'ן שאה

תרזה ג'ודיס מוטרדת מהשוואת כלא ג'ן שאה

בזמן תרזה ג'ודיצה עשתה זמן בכלא, היא לא יכולה להכניס את עצמה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב ג'ן שאהנעליה של שאה נידונה ל-6.5 שנות מאסר לאחר שהודתה באשמת הונאה בגין מעורבותה בתוכנית טלמרקטינג שכוונתה לקשישים.

"אני לא יכול להתייחס לזה, כי בחיים לא הייתי עושה דבר כזה, אתה יודע?" ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבת, בת 50, אמרה ביום רביעי, 11 בינואר, הפרק שלה פודקאסט "Namaste B$tches"..

"תקשיבי, זה עצוב, [but] כאילו, לא הייתי גונב כסף של אף אחד," המשיך Giudice. "לא הייתי עושה את זה. בחיים לא הייתי עושה את זה, זה כל כך גרוע".

Giudice בילה 11 חודשים בכלא פדרלי החל מ-2014 באשמת הונאה הקשורה לבעל לשעבר ג'ו ג'ודיצההרשעה של הונאה בפשיטת רגל. אבל היא טענה בפודקאסט שלה שהיא "תמימה" ו"פשוט חתמה על מסמכים שג'ו אמר לי לחתום עליהם". כוכבת בראבו הוסיפה שכל השוואה למקרה של שאה "מטרידה" אותה.

"אני יודע שהילדים שלי יודעים שלא עשיתי כלום. ג'ו אמר להם," הסביר ג'ודיס והוסיף, "אבל כשאתה גונב [from] אנשים, והילדים יכלו לקרוא את זה, והם אומרים, 'אמא, נו, למה עשית את זה?' כאילו מה אתה אומר לילדים שלך על זה?"

שאה נעצר ב-30 במרץ 2021, והואשם בקשירת קשר לביצוע הונאה בנקאית וקשירת קשר לביצוע הלבנת הון. לאחר שהיא הודתה תחילה בחפותה, היא הודתה באשמה בגין סעיף אחד של קשירת קשר לביצוע הונאה באמצעות רשתות ביולי 2022. במסגרת הסדר טיעון, הסכים התובע האמריקני בעניינה לבטל את הקנוניה לביצוע אישום הלבנת הון.

התובעים ביקשו לגזור 10 שנות מאסר בגין RHOSLC מככבת בשל אופי המקרה שלה, כפי שכונתה "מנהיגה אינטגרלית של תוכנית הונאת טלמרקטינג רחבת טווח, ארצית שגרמה לקורבן אלפי אנשים חפים מפשע", בתביעה לבית המשפט ב-23 בדצמבר 2022. היא נידונה ל-78 חודשי מאסר ב-6 בינואר 2023.

"בהוראת הנאשם, הונו קורבנות שוב ושוב עד שלא נשאר להם כלום", כתב התובע האמריקני דמיאן וויליאמס. "היא ושותפיה התמידו בהתנהלותם עד שחשבונות הבנק של הקורבנות התרוקנו, כרטיסי האשראי שלהם היו בגבולות שלהם, ולא היה יותר מה לקחת".

שאה נדרש להתייצב לכלא ב-17 בפברואר 2023, ומקורב אמר זאת באופן בלעדי סגנון חיים שהיא "היא הרס מוחלט מאז גזר הדין".

"היא לא רוצה ללכת לכלא, והיא עדיין לא כרכה את ראשה סביבו. היא לא יכולה להפסיק להתייפח", סיפר מקורב סגנון חיים באופן בלעדי. "בעלה, שריף, כל הזמן לצידה, מנסה לעזור לה לשמור על זה ביחד. היא בלגן מוחלט."

קישור מקור