תרזה ג'ודיצ'ה 'התקדם' ממליסה, ג'ו גורגה פיוד

בניית גשר. אמנם לא נראה שיש פיוס עבור תרזה ג'ודיצה ו מליסה גורגה בעתיד הקרוב, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב מספר בקשר רק שהיא "המשיכה הלאה" מהריב עם אחיה, ג'ו גורגה וגיסה.

כשנשאלת האם הדרמה המשפחתית שלה "נפתרת" במהלך RHONJ עונה 13, שתעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, כוכב הריאליטי בן ה-50 מכחיש בתוקף. "אם אתה מתכוון לפתורה במובן של פיצה, אז לא", היא מסבירה. עם זאת, המעריצים יזכו לראות את הדרמה מתרחשת בתוכנית בראבו.

עם זאת, תרזה מתגרה שהיא "התבגרה מאוד" ו"מודעת יותר לעצמה" לקראת העונה ה-13 שלה.

בעוד שמליסה, 43, מצידה, לא דיברה על הדרמה המשפחתית המתמשכת, היא כן סיפרה בקשר לקראת הבכורה של עונה 13 שהיא הפכה ל"הרבה יותר בטוחה בעצמה" כעקרת בית. "נעשה לי הרבה יותר קל להיות הבעלים של איך שאני מרגישה", היא משתפת.

אנדרו אקלס/בראבו

מתי ה RHONJ גְרוֹר בהקרנת בכורה, המעריצים קיבלו טעימה מהריב המשפחתי שעומד להסלים ככל שהעונה תימשך.

"היא תמיד רצתה להרחיק את אחי ואני. היא קיבלה את משאלתה", אמרה תרזה בטריילר, כשהיא מתכוונת לכאורה למליסה. בשלב מסוים, ה מנחה הפודקאסט "Namaste B$tches". כינתה את גיסתה "מגעילה" והלכה ראש בראש עם אחיה.

"צא מהפרצוף שלי, קינג," תרזה צעקה. ג'ו חזר והוסיף, "סתום את הפה."

בעוד שהגיסות היו מסוכסכות במשך שנים, נראה כי שלל הדרמה האחרון מגיע ממעורבותה של תרזה בשמועות שמליסה בגדה בג'ו, לפי אֲנָשִׁים. בני הזוג תקפו מאז שמועות על בגידה.

"יש הרבה שמועות שיוצאות עליי, ואתה יודע מה? אנחנו פשוט ממשיכים להכות אותם, לחבוט בהם כמו זבובים, [and] הם פשוט ממשיכים להגיע", אמרה מליסה במהלך ראיון באוגוסט 2022 עם Us Weekly. ג'ו הוסיף, "זה היה קשה."

מאוחר יותר באותו חודש נישאה תרזה לבעל לואי רולס. מליסה וג'ו נעדרו מהחתונה. לאחר שקשרה את הקשר, טענה תרזה שגילתה "כמה ימים לפני" הטקס שבני משפחתה החליטו לא להגיע.

"אתה תראה את זה מתנגן בטלוויזיה… כמו שהכל התנהל עם החתונה שלי, כל מה שקרה הוא כמו שהוא היה אמור להיות," היא שיתפה בפודקאסט "Namaste B$tches" באותה תקופה. "אני עוסק בזה. אני כולי עוסק באנרגיה טובה, ומי שרצה להיות בחתונה שלי היה שם”.

דיווח של קייטי ברונו

קישור מקור