'1000 ליברות החברים הכי טובים' בית טינה: עדכוני הצפה בבית

אין כמו בבית? כשהכירו למעריצים 1000 ליברות חברים הכי טובים כוכב טינה ארנולדהיא גרה בבית יפה בווינדר, ג'ורג'יה, עם בעלה, ג'וני ארנולדוארבעת ילדיהם, כמו גם חברתה הטובה ו 1000 ליברות חברים הכי טובים costar מייגן קרמפלר וארוסה של מייגן, ג'ון קרייגר. עם זאת, טרגדיה הכתה את משפחותיהם כאשר אסון גרם נזק מוחלט לביתם, ואילץ אותם לעבור. אבל איפה טינה, מייגן ומשפחותיהם גרים עכשיו? המשך לגלול למטה כדי לקבל עדכונים על מצב הדיור של כוכבי TLC.

מה קרה ל-"1000-Lb החברים הכי טובים" כוכבת טינה של בית?

בבכורה של עונה 2 של 1000 ליברות חברים הכי טוביםחשפה טינה את החדשות ההרסניות שביתה הוצף.

"הקדוש ברוך הוא. למה חדר האמבטיה מוצף?" שאלה בזמן שסקרה את הנזק. המצלמה חתכה לפתח אוורור שדלפו ממנו מים ולמטה בקיר. "רק נכנסתי פנימה ויש מים בכל מקום."

בהודעה על המסך נכתב: "בבוקר ה-13 באפריל התפוצץ צינור בקומה הראשית של ביתה של טינה".

"אתה יכול לשמוע את המים מטפטפים מהתקרה, פוגעים בדברים," אמרה טינה ובוכה בזמן שצילמה וידוי סלפי. "וזה פשוט דופק, זה נשמע כאילו יורד גשם. זה נשפך מהצד של הבית שלי".

טינה נכנסה למה שנראה כאחד מחדרי השינה כדי להראות את הרצפה, נכנסה אל השטיח כדי להראות מים זורמים החוצה מהלחץ. "הרצפה היא בלגן סוחף כי יש בה כל כך הרבה מים," היא אמרה תוך כדי התייפחות. "לא ידעתי מה לעשות. התקשרתי למשטרה. התקשרתי ל-911 והם אמרו להתקשר לעיר. אז עשיתי ולקח להם נצח לצאת מכאן בזמן שהמים רק זרמו באופן קבוע."

"זה הבית הראשון שלנו," אמרה טינה, פרצה בבכי. "אני מפחד כי אני שמנה ואני כבד ואני על רצפה ספוגה ואני לא יודע אם היא רכה מספיק כדי להפיל אותי דרך הרצפה, כולכם."

לאחר מכן היא סובבה את המצלמה שלה כדי להראות בועה בקיר שלה שבה מים התקבצו מתחת לצבע. היא הפעילה את בועת הצבע התנפחת ומים פרצו החוצה.

הודעה נוספת צצה על המסך שבה נכתב: "באותו אחר הצהריים, פקידי העירייה הגדירו את הבית כ'בלתי ראוי למגורים', ואילצו את המשפחה להתפנות".

כוכבת "החברים הטובים ביותר של 1000 ליברות" מגהן מגיבה לנזקים בבית

"זה באמת קשה אפילו לתפוס מה בדיוק קרה," אמרה מגהן בעודה בוכה. "זה הרבה. טינה התמודדה עם הרבה בחייה. היא בהחלט שורדת. היא אישה מאוד חזקה".

באדיבות Meghan Crumpler/Instagram

היכן חיו כוכבי החברים הטובים ביותר של 1000 קילו מגהן וטינה לאחר שיטפון הבית?

"כשהבית מוצף, אי אפשר לחיות בו. אז בינתיים אנחנו עוברים לגור בבית מלון. הביטוח משלם על חדר מלון אחד לכולנו", אמרה טינה בהמשך הפרק.

Meghan הוסיפה, "ואנחנו שמונה".

החדר בו הם שהו כללו אזור מגורים, חדר רחצה אחד וחדר שינה אחד עם שתי מיטות קווין סייז. לא היה מטבח, אבל היה מיקרוגל אחד ומקרר קטן.

הם היו חולקים את החלל מכל מקום עד חודש עד מספר חודשים בזמן שהם חיכו לתיקון הבית שלהם.

איפה כוכבות "1000 ליברות החברים הכי טובים" מגהן וטינה חיות עכשיו?

נראה כי ניתן היה לתקן את הנזק בביתה של טינה והצליחו לחזור פנימה. לפי רישומים מקוונים, טינה ומייגן עדיין מתגוררות בבית, בקשר יכול לאשר.

מדוע כוכבת "1000 ליברות החברים הכי טובים" מגהן חיה עם טינה?

בבכורה של העונה הראשונה של תוכנית TLC, Meghan הסבירה מדוע היא וארוסה, ג'ון, גרים עם חברתה הטובה ומשפחתה.

"אני וג'ון רוצים שיהיה לנו מקום משלנו. למרבה הצער, הכספים עדיין לא שם, אבל יש לי חברה נהדרת בשם טינה שנותנת לנו לתפוס קצת מקום במרתף שלהם", הסבירה מייגן אז.

קישור מקור