1000 ליברות תמי סלטון של האחיות במשקל מטרה לניתוח

1000 ליברות אחיות כוכב תמי סלטון השיגה הישג גדול כשהגיעה למשקל היעד שלה על מנת להעפיל לניתוח הרזיה.

במהלך יום שלישי, 7 בפברואר, פרק של תוכנית TLC, תמי, 36, הסבירה שהיא צריכה להיות במשקל 550 פאונד כדי לקבל אישור לניתוח. "עד אז, אני שונאת לעלות על קנה מידה", היא הודתה. "הפחד הכי גדול שלי הוא לעלות במשקל."

כשהמצלמות קלטו אותה צועדת על מאזניים, כוכבת הריאליטי הסבירה שהיא לא רוצה "לאכזב" את משפחתה או את עצמה בכך שהיא לא משיגה את משקל המטרה.

למרות חששותיה, תמי ובני משפחתה, אמנדה הלטרמן ו מיסטי סלטוןהתרגשו לגלות שהיא שקלה 534.7 פאונד.

"כשעליתי על המשקל וראיתי שהסקאלה הייתה 534.7, די הפסקתי לנשום לשנייה", אמרה תמי למצלמות. "אני בערך 14 פאונד מתחת למשקל היעד שלי מ-700. זו ירידה עצומה."

ילידת קנטקי חייכה כשהוסיפה, "עשיתי את זה!"

היא המשיכה ושיתפה שהיא מרגישה "גאה, נרגשת, נרגשת" ו"כל הרגשות".

"הוכחתי שכולם טועים. כל מי שהטיל בי ספק," המשיכה תמי. "סוף סוף קיבלתי את רגע ה'אמרתי לך' שלי."

בזמן ששוחחה עם בני משפחתה על הניתוח, איש הטלוויזיה שיתף שהיא לא הייתה עצבנית והיא יותר "מתרגשת" ו"מוכנה לסיים עם זה".

"אני יודעת שיש עוד כמה רופאים שהיא צריכה לקבל מהם אישור", אמרה אמנדה לגבי השלבים הבאים לפני שתמי תוכל לעבור את הניתוח. "איך שאני מסתכל על זה הוא לפני שנוכל ללכת לראות את האנשים האלה, היא הייתה צריכה להגיע ליעד הירידה במשקל שד"ר סמית' נתן לה. ותמי עשתה את זה. היא הולכת לעשות את הדבר הארור."

TLC

תמי הגיעה למשקל היעד שלה לאחר ששקלה את הפחד הבריאותי שלה כמעט למוות, שבה הובהלה לבית החולים בנובמבר 2021 והושבה לתמיכה בחיים.

"אני לא זוכר כלום מזה, כלום. השבתי לגמרי", היא נזכרה במהלך הפרק של 17 בינואר. "התעוררתי שבוע לאחר מכן בבית החולים, עם תמיכה בחיים. אני לא זוכר כלום מזה."

היוטיוברית הוסיפה כי היא "שקלה הכי הרבה ששקלתי אי פעם" במהלך ההפחדה הבריאותית, שעמדה על 717 פאונד.

היא קיבלה ניתוח טרכאוטומי בבית החולים, שיוצרת חור בגרון כדי להחדיר צינור נשימה. צינור הנשימה נוהל כך שניתן היה לתת לה תמיכה בנשימה חירום בכל עת.

"אני משתפר מיום ליום. אני אמורה לצאת מבית החולים בעוד כמה ימים", היא שיתפה את מעריציה באמצעות TikTok בזמנו. "אני הולך לעוד גמילה סיעודית כדי להחזיר את הכוחות שלי ולרדת יותר במשקל."

קישור מקור