3 ילדים עם הבעל לשעבר דונלד

3 ילדים עם הבעל לשעבר דונלד

אשת העסקים איוונה טראמפ חלקה שלושה ילדים עם בעלה לשעבר דונאלד טראמפ: דונלד טראמפ ג'וניור., איוונקה טראמפ ו אריק טראמפ. משפחתה הודיעה על מותה ב-14 ביולי 2022, בגיל 73.

"בעצב עמוק אנו מודיעים על פטירתה של אמנו האהובה, איוונה טראמפ. אמא שלנו הייתה אישה מדהימה – כוח בעסקים, ספורטאית ברמה עולמית, יופי קורן ואמא וחברה דואגים", אישרה משפחתה בהצהרה ל יותר קרוב. "איוונה טראמפ הייתה שורדת. היא ברחה מהקומוניזם ואימצה את המדינה הזו. היא לימדה את ילדיה על חוצפה וקשיחות, חמלה ונחישות. היא תחסר מאוד לאמה, שלושת ילדיה ו-10 נכדיה".

איוונה התחתנה עם הראשון שׁוּליִה המארחת ב-1977, ארבע שנים לאחר גירושיה מבעלה לשעבר הראשון, אלפרד וינקלמאייר. לא רק היו בני הזוג שלהם בנישואים אלא גם בעסקים. הזוג לקח על עצמו כמה פרויקטים יחד, כולל שיפוצים של כמה מהמלונות הפופולריים שלו בניו יורק ובניו ג'רזי. הם קיבלו את ילדם הראשון ביחד, בנם דונלד ג'וניור, ב-1977. דונלד הבן הפך לאח גדול כאשר אחותו, איוונקה, הגיעה ב-1981. הזוג לשעבר הרחיבו את משפחתם פעם נוספת ב-1984 עם הולדת בנם הצעיר, אריק.

הגירושים של דונלד ואיוונה הושלמו ב-1992 לאחר 15 שנות נישואים. היא הלכה במעבר פעמיים נוספות לפני מותה. מעצב האופנה התחתן ריקרדו מצוצ'לי בשנת 1995 והזוג הפסיק את זה שנתיים לאחר מכן. הם לא קיבלו את פניהם של ילדים משותפים. איוונה קשרה שוב את הקשר ב-2008 עם רוסאנו רוביקונדי, אך נישואיהם נמשכו שנה אחת בלבד.

לפני שהפך לנשיא, גם דונלד נישא בשנית. נישואיו השניים ל מרלה מייפלס נמשך מ-1993 עד 1999. נולד להם ילד אחד ביחד, בת טיפאני טראמפ. הוא המשיך לשאת את אשתו השלישית, מלניה טראמפבשנת 2005. דונלד ג'וניור, איוונקה, אריק וטיפני זכו כולם באח נוסף למחצה כשבארון טראמפ נולד לדונלד ומלניה ב-2006.

בראיון באוגוסט 2016 עם הבזאר של הרפר, תיארה איוונקה איך זה לגדול עם הוריה באור הזרקורים. היא גם חשפה שהיא ואחיה האחרים והאחים למחצה נהנו לבלות יחד.

"אני שופטת אנשים על סמך האדם, לא על סמך נסיבות מחוץ לשליטתם", אמרה אז. "טיפאני היא אישה צעירה מדהימה. היא חכמה, היא חרוצה, היא מרוכזת”.

המשיכו לגלול כדי להכיר את שלושת ילדיהם של איוונה ודונלד.

קישור מקור