90 הימים של ארוס החורף ניתוח קיבה של אוורט, ירידה במשקל

חורף אוורט יצאה למסע הרזיה ציבורי מאז הופיעה לראשונה ארוס בן 90 יום. במהלך העונה הקרובה של תוכנית הספין-אוף של משפחתה, המשפחה שנטלווינטר עושה צעד דרמטי לבריאותה, עוברת ניתוח להרזיה.

מעריצים פגשו לראשונה את וינטר כשהופיעה כאורחת ב ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? בשנת 2017. המשפחה שלה מאוחר יותר הפכו לכוכבי תוכנית הספין-אוף שלהם לאחר שמשכו את תשומת הלב של המעריצים עם האישיות הניתנת ליחס שלהם.

באדיבות וינטר אוורט/אינסטגרם

למרות שווינטר התחילה בטלוויזיה הריאליטי שלה בתור שנטל חימנואחותו הצעירה, המשפחה שנטל כעת סובב סביב חייה שלה. עונה 3 התמקדה בקשר שלה עם חבר ותיק לשעבר כן. בעונה הקרובה של התוכנית, ווינטר צוללת עמוק יותר לתוך מסע הירידה במשקל שלה.

היסטוריית הירידה במשקל של חורף

בפרק משנת 2016 של ארוס בן 90 יום, וינטר לקח מצלמות לפגישת ייעוץ לניתוח בריאטרי. היא שקלה 313 פאונד באותו זמן. בשנת 2020, חורף ירד 50 קילו ומאז המשיכה לרדת במשקל. במהלך העונה הרביעית של תוכנית ה-TLC של משפחתה, ווינטר עושה את הצעד הבא במסע הבריאות שלה ומתקדמת עם ניתוח ההרזיה שעליו חשבה שנים קודם לכן.

איזה הליך עבר וינטר?

וינטר עבר ניתוח שרוול קיבה. ההליך, הנקרא גם כריתת קיבה בשרוול, הוא סוג של ניתוח בריאטרי שמכווץ את הקיבה למטרת ירידה במשקל לטווח ארוך.

מרתיע ככל שיהיה, ווינטר לא נאלץ להתמודד לבדו עם הניתוח. אמא שלה, קארן אוורטוהאחות שנטל היו שם לצדה כדי להציע תמיכה.

בעודה מנחמת את אחותה לפני הניתוח, שנטל הבטיחה לווינטר ש"יהיה בסדר", והוסיפה שזו התחלה של התחלה חדשה עבורה.

לאחר שהרגיעה את וינטר, שנטל ממשיכה ומסבירה שהמנתח יסיר 75 אחוז מהבטן של אחיה.

מתי עונה 4 של המשפחה שנטל צא?

העונה הרביעית של תוכנית TLC תשודר ביום שני, 6 ביוני.

קישור מקור