'90 יום ארוסה': ג'ני סלטן שווי נקי: איך היא מרוויחה כסף

ארוס בן 90 יום כוכבים ג'ני סלטן ו סומיט סינג חזרו להציג את אהבתם הבינלאומית בספין-אוף של הזיכיון באושר ועושר?! הזוג – שחולקים פער גילאים שנוי במחלוקת של 30 שנה – התמודדו עם מחסומים קשים מאז תחילת מערכת היחסים שלהם לפני יותר מעשור, אך הצליחו בסופו של דבר להגיע למעבר! תוך שהיא לוקחת סיכון באהבה, מכרה ג'ני את כל חפציה כדי לעבור מעבר לים לארץ הולדתו הודו. המשיכו לגלול כדי ללמוד את כל מה שאנחנו יודעים על השווי הנקי של ג'ני, בעלה לשעבר ועוד!

מה השווי הנקי של ג'ני סלטן?

בהופעת הבכורה שלהם על הדרך האחרת, ג'ני חשפה שהיא עזבה את עבודתה כדי להתחיל חיים עם החבר המקוון שלה בהודו. באותה תקופה, אמא לשלושה עבדה באתר נופש והיה ביד כ-6,000 דולר.

"התוכנית שלי היא להוציא את כל החסכונות שלי, ואני עוברת להודו בעוד שבועיים", היא פירטה אז.

אמנם השווי הנקי של איש הטלוויזיה הריאליטי אינו ידוע, אבל מלבד קבלת משכורת בתוכנית TLC, ג'ני גם מרוויחה ממכירת סרטוני מעריצים מותאמים אישית ב- קָמִיעַ. ה ארוס בן 90 יום כוכב גובה יותר מ-$75 עבור סרטון בודד.

מיהו בעלה לשעבר של ג'ני סלטן?

בעוד שהמעריצים מודעים לסיפור האהבה שלה עם סומיט, ג'ני הייתה נשואה בעבר.

"אני חושב שכולם זכאים לאושר", פתח יליד פאלם ספרינגס, קליפורניה, מאוחר יותר בפרק. "חשבתי שמצאתי את זה פעם. הייתי נשוי 15 שנה".

הבוגר של TLC גילה שהיא הייתה מסונוורת מהחלטתו לעזוב את הנישואים וזו הייתה "מכה אדירה" להערכה העצמית שלה. "אחרי הגירושים, החיים היו מפחידים. לא חשבתי שאי פעם אמצא שוב אהבה, לומר לך את האמת", היא המשיכה.

ג'ני סלטן וסומיט סינג חוזרים לעונה 7 של באושר ועושר?

בפעם האחרונה שג'ני וסומיט היו על מסכי הטלוויזיה, הלהבות הבינלאומיות קשרו טרי מאחורי הגב של הוריה של סומיט. כעת, כשהמשפחה שלו מודעת לאיחוד, הם לא מרוצים.

באדיבות ג'ני סלטן/אינסטגרם

הזוג חזר כדי להמשיך את הסיפור שלהם בעונה 7 של HAE, ולא רק שהם נלחמים בהשפעות חיצוניות על מערכת היחסים שלהם, אלא שהזוג הנשוי הטרי מימש את החזונות שלהם לחיי נישואים "ייתכן שלא יתאימו".

העונה הקרובה מעידה גם על כך שפער הגילאים של בני הזוג "עשוי למעשה להשפיע על מערכת היחסים שלהם".

קישור מקור