'90 יום ארוסה' ליז וודס שווי נקי: איך היא מרוויחה כסף

ארוס בן 90 יום כוכב ליז וודס נפגש אד "ביג אד" בראון בזמן שעבד במסעדה מקומית בסן דייגו שטופת השמש, קליפורניה, על הספין-אוף 90 יום: חיי הרווקות. בעקבות הרומן שלה עם הבוגר של TLC, היא כנראה לקחה קצת פסק זמן מהעבודה כדי להקדיש יותר זמן לזירה החדשה שלה, והזוג תיעד את הרומן שלהם ברכבת ההרים על ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על השווי הנקי של ליז, איך היא מרוויחה כסף ועוד!

מה השווי הנקי של כוכבת "90 הימים" ליז וודס?

השווי הנקי המשוער של ליז לא דווח.

איך כוכבת "90 הימים" ליז וודס מרוויחה כסף?

מלבד עבודתה במסעדת אנקונטרו נורת' פארק בדרום קליפורניה, ליז מקבלת גם תלוש משכורת מהופעה ב- ארוס בן 90 יום זִכָּיוֹן. אמנם לא ברור כמה כסף היא מביאה הביתה מהסדרה ארוכת השנים, אבל ההערכה היא שאד לוקח הביתה לפחות 1,000 דולר לפרק ומרוויח הכנסה נוספת מהופעה במבצעים המיוחדים.

ליז תכננה לחזור לעבודה במשרה מלאה

בזמן שצופי TLC פגשו את ליז בעבודה, היא לקחה זמן מהמסעדה כדי לבלות יותר זמן עם עניין האהבה החדש שלה. אולם לאחר ששרפה את חסכונותיה, החליטה לחזור למסעדה בה הועסקה בעבר במשך שלוש שנים.

ליז פירטה שהיא בסופו של דבר מבלה "יותר מדי זמן" עם אד והסכימה שהמקום מהארוס שלה יהיה "בריא".

"אני פשוט אדם ביתי ואני סוג של מאבדת את הזהות שלי", סיפרה אמה של אחת לחבריה במהלך פרק בדצמבר 2022. "ואני באמת רוצה להיות שוב יציב כלכלית, אז אני חוזר לעבודה."

ביג אד וליז מתכננות לקנות בית ביחד

לאחר שליז הכריזה על תוכניותיה לחזור לענף המסעדנות, ביג אד וליז חשפו שהם גם מנהלים מגעים לגבי רכישת ביתם הראשון ביחד.

Discovery+

"אתה יודע, אנחנו שוטפים את כל הכסף שלנו לטמיון עם שכר הדירה," הסביר אד בסצנה אחרת. "בואו נהיה שותפים, בואו נקנה בית ביחד."

לאחר שהשתתפה בבית פתוח בסן דייגו, ליז שאלה את אד אם ישקול לעבור למקום אחר בשביל "התחלה חדשה".

"אני פשוט מרגישה שפשוט אין את האנרגיה הכי טובה", אמרה ליז למפיקים את ההיגיון שלה. "אני פשוט לא חושב שסן דייגו כבר בריאה."

בעוד אד התגורר בעיר החוף במשך עשרות שנים ומעולם לא שקל בעבר לעזוב, הוא פתוח לשינוי כדי להוכיח את מחויבותו.

"אם זה אומר שאני צריך לעקור את עצמי אחרי 40 שנה ולעבור לעיר אחרת, אעשה זאת", הסביר בווידוי פרטי. "אני לא רואה את עצמי עם מישהי אחרת מלבד ליז."

קישור מקור