'90 יום ארוסה' ליז וודס שינוי ירידה במשקל: תמונות

'90 יום ארוסה' ליז וודס שינוי ירידה במשקל: תמונות

עושה אותה! ארוס בן 90 יום כוכב ליז וודס התמקדה בכושר שלה וכעת היא מתהדרת בשינוי משמעותי בירידה במשקל.

ילידת סן דייגו עשתה את הופעת הבכורה שלה ב-TLC בעונה 1 של 90 יום: חיי הסינגלה לצד החבר שלה, אד "ביג אד" בראון. לאחר שהתארסו במהלך עונה 2, בני הזוג TLC המשיכו להמשיך את סיפור האהבה הסלעי שלהם בספין-אוף, ארוס 90 יום: באושר ועושר.

אחרי אחד מהפיצולים הרבים של אד וליז, אמא של אחד חשפה שהיא נכנסה לשיעורי ריקוד כדרך בריאה להתמודד עם הלחץ. בעקבות ה 90 יום: חיי הרווקות לפיוס הזוגי, ליז חשפה שאד תמך בה באימון מכיוון שהוא לא התבייש להזכיר לה שהיא עלתה כמה קילוגרמים מאז שהם חזרו להיות ביחד.

למרות שאד לא אמר לה במפורש לרדת במשקל, ליז הסבירה שאד לעתים קרובות הראתה את תמונות העבר שלה, ושאלה אותה אם היא תשקול "לחזור לגודל הזה".

"וזה די מעליב. אני לא מרגישה יפה ובגלל זה די התחלתי שיעורי ריקוד, כמו כשנפרדנו לפני כן", היא שיתפה במהלך פרק בספטמבר 2022. "הייתי מקווה שאד יאהב אותי לא משנה מה. אהבתי אותו הכי כבד והקטן שלו מאז שהייתי איתו. מעולם לא חשבתי שארגיש כל כך לא בטוח בעצמי."

מלבד שיעורי ריקוד, ליז היא גם רצה נלהבת שכן היא מרבה להתחרות במרתונים.

"היה לגמרי MIA אבל 1/2 מרתון: 13.1 מייל", היא שיתפה באוקטובר 2022. "2023 אני מוכנה 26.2. [I] הרג את ששת הקילומטרים הראשונים שלי בשעה אחת בחדות. האט מעט לאחר מכן, אבל ממוצע של 11 דקות מייל לקו הסיום! 1/2 מייל אחרון על החול!"

באשר למערכת היחסים של ביג אד וליז, המעריצים צפו כשהזוג קרא לזה בדרמטיות לפרוש על הבמה במהלך חלק 2 של העונה ה-7 הדרמטית ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? לספר הכל. עם זאת, נראה שהפיצול לא נמשך זמן רב מכיוון שביג אד וליז עדיין חזקים במערכת היחסים שלהם.

"Rascal Flats [SIC] אמר 'החיים הם כביש מהיר', אבל זה היה יותר כמו רכבת הרים", שיתף ביג אד לצד אוסף תמונות רומנטיות עם ליז בדצמבר 2022. "העניין עם רכבות הרים הוא… הוא שהן כיפיות כמו s— ט."

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות תמונות של מסע הירידה במשקל של ליז ווד.

קישור מקור