'90 יום ארוסה' מיונה בל ביקיני: תמונות בבגדי ים

'90 יום ארוסה' מיונה בל ביקיני: תמונות בבגדי ים

מלכת ביקיני! ארוס בן 90 יום כוכב מיונה בל הוכיחה שהיא יודעת לנענע בגד ים.

אישיות הטלוויזיה מציגה מדי פעם את דמותה באמצעות מדיה חברתית, בזמן שהיא גם ידועה כמגינה על עצמה מפני מבקרים ברשת.

זמן קצר לאחר שהוצגה לה ארוס בן 90 יום צופים במהלך עונה 9, מיונה התמודדה עם תגובה נגדית והואשמה בדייג שחור כאשר תמונות ישנות שלה הופיעו מחדש באינטרנט באפריל 2022.

Blackfishing הוא מונח המשמש להאשים מישהו בהתחזות לשחור או בן תערובת, על פי BBC. מיונה הודיעה שהיא מודעת לטענות הקשות נגדה ומחאה כפיים במהירות. "אני סרבי! אני ייצג את עצמי ככזה! אני אוהב את המדינה שלי ואת העם שלי ואני נולד וגדל שם", כתב כוכב TLC באמצעות אינסטגרם ב-21 באפריל. "חשבתי שאין צורך להבהיר את זה כי במדינה שלי אנחנו לא מתעללים בנונשלנטיות באנשים אחרים מבלי לדעת עליהם דבר."

לאחר מכן היא הסבירה ששורשי משפחתה הם מזרח תיכוניים ומקסיקנים כאחד. "תמיד אייצג את עצמי כסרבית כי זו התרבות שלי", המשיכה המאפרת ושיתפה תמונות של תסרוקות צמות מסורתיות סרבית. "סבתא שלי עכשיו בת 87 [taught] איך לקלוע את השיער שלי, אבא שלי עזר לי לשכלל אותו".

"אבותיי עברו 500 שנות כיבוש ועבדות, והורי שרדו כמה מלחמות על אדמת יוגוסלביה!" מיונה כתבה בשקופית של Stories באינסטגרם הבאה. "אז אל תעז אפילו לחשוב שאתה מכיר אותי כי ראית אותי בריאליטי במשך 3 דקות!"

מיונה ובן זוגה, ג'יברי בל, עשו את הופעת הבכורה שלהם בעונה 9 של תוכנית הדגל TLC. בעוד ג'יברי התגורר בעבר בלוס אנג'לס, הזוג המאורס חי בדרום דקוטה עם הוריו כדי לחסוך כסף בעקבות תהליך ויזה יקר של K-1.

בתוכנית, ג'יברי התעקש שהזוג יכול להרשות לעצמו לחזור לקליפורניה לאחר שקשר את הקשר. עם זאת, הוריו היו הרבה פחות בטוחים ברעיון.

"אני עצבנית מכך שהיא לוחצת עליך לזוז לפני שאתם מוכנים", הסבירה לו אמו, מהאלה, לפני שמיון הגיעה לביתם. "הנוכחות שלה ברשתות החברתיות נראית כאילו היא תרצה לגור בבוורלי הילס".

ביולי, מיונה אישרה שהזוג מתגורר בקליפורניה על ידי פרסום סרטון באמצעות אינסטגרם של זמנם במדינת השמש.

המשיכו לגלול כדי לראות את תמונות הביקיני הלוהטות ביותר של מיונה.קישור מקור