'90 יום ארוסה' רוז וגה השווי הנקי: איך היא מרוויחה כסף

מעריצים נפגשו לראשונה ארוס בן 90 יום כוכב ורד וגה בעונה 4 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימיםאבל אמא של אחד ממקסם את כהונתה הקצרה ב-TLC עם מגוון עיסוקים עסקיים! המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים עליו ארוס 90 יום השווי הנקי של רוז ואיך היא מרוויחה כסף.

מהו השווי הנקי של כוכבת "90 הימים" רוז וגה?

השווי הנקי של רוז מוערך ב-500,000 דולר, לפי מספר מקורות.

איך ארוס 90 יום רוז וגה מרוויח כסף?

לאחר שמצא תהילה בסדרת TLC, ה ארוס בן 90 יום alum פנה לרשתות החברתיות כדי להפוך למשפיען מקוון. מלבד להטוט בשותפויות עם מותגי יופי ובריאות שונים, פיד האינסטגרם שלה כולל צילומי זוהר אמנותיים כשהיא גם מדגמנת בזמנה הפנוי.

איש הריאליטי בטלוויזיה צבר למעלה מ-616,000 עוקבים אינסטגרםולאחר שהשיקה ערוץ YouTube משלה בדצמבר 2019, משכה למעלה מ-766,000 מנויים.

מלבד נוכחות חזקה במדיה החברתית, רוז מציעה גם סרטוני מעריצים מותאמים אישית קָמִיעַשם היא גובה 30 דולר לצעקה.

מיהו כוכבת "90 הימים" רוז וגה?

בעקבות מערכת היחסים שלה עם אד "ביג אד" בראון בעונה 4 של הסדרה הוותיקה, שעלתה לראשונה בפברואר 2020, ה ארוס 90 יום: לפני 90 הימים אלום יצא לציבור עם רומן חדש בדצמבר 2021.

"מצאתי את האחד. תודה שהיית שם בשבילי ופרינס. תמיד יהיה לנו אחד את השני במהלך העליות והמורדות שלנו", שיתפה הפיליפינה באמצעות אינסטגרם בזמנו. היא אמנם לא זיהתה את בן זוגה החדש, אבל לצד הכיתוב הרומנטי, היא שיתפה סרטון שבו היא צועדת על חוף הים בבנגקוק, תאילנד, אוחזת בידו של האיש המסתורי.

באדיבות רוז וגה/אינסטגרם

רוז חשפה את החבר החדש שלה בסרטון YouTube באפריל 2022 שכותרתו "החבר שלי פוגש את אבי הקפדן".

גרג שרווינסקי, שנראה כמבוגר מרוז בכמה שנים, נסע לצורך עסקים בפיליפינים מעיר הולדתו מלבורן, אוסטרליה. בזמן שהמחזר החדש שלה גילה ברגע האחרון שהוא יפגוש את אביה של רוז, גרג דיווח, "זה היה ממש טוב לפגוש אותו, לא היה בטוח איך הוא ירגיש עם זה".

עם זאת, בדצמבר הבא, הזוג עזב את זה. רוז אישרה את הפיצול בסרטון יוטיוב שכותרתו "רוז וגה מספרת הכל! מה היא מחפשת בבחור", שם היא פתחה בפני העוקבים שלה על מערכות היחסים הכושלות שלה ומה היא מחפשת בבן זוג לעתיד.

"אני רוצה גבר שלא יגרום לי להרגיש שאני חייב לו כי הוא נותן את הזמן והכסף שלו", שיתף יליד הפיליפינים בדצמבר 2022. "בתמורה, הייתי מחזיר את המאמצים שלו אבל לפי מה שנראה לי כנה".קישור מקור