'90 יום ארוס, אהבה בגן עדן': מרטין, סטיבן גירושין

הקיץ נגמר! ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן כוכב מרטין פורצ'ן הגישה תביעת גירושין מהבעל סטיבן בלקט לאחר 10 חודשי נישואים, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

"למרות אהבה עמוקה וכבוד אחד לשני, הבנו שהדרכים הנוכחיות שלנו לקחו אותנו לכיוונים מנוגדים", אומר סטיבן בקשר בהצהרה בלעדית. "אני מבקש ממך לכבד את הפרטיות שלנו בשלב זה."

פורצ'ן, בן 27, הגיש את הניירת לפירוק הנישואים במחוז מיאמי-דייד, פלורידה, ב-17 ביוני 2022. הגירושין הבלתי מעורער הושלמו כעבור חודש ב-14 ביולי.

הזוג שהיה פעם חיבה עורר ספקולציות מפוצלות לאחר שהפסיקו לעקוב זה אחר זה וקרצו את כל האזכורים זה לזה בדפי המדיה החברתית שלהם.

הזוג TLC, שהרומנטיקה שלהם הוצגה בעונה 1, נפגשו בזמן על ספינת תענוגות עם חבריהם. לאחר שמצאו כימיה מיידית ברחבת הריקודים, מרטין וסטיבן, בני 28, החלו ברומן למרחקים ארוכים. יליד מיאמי ערך מספר נסיעות לעיר הולדתו של סטיבן, סנט תומאס, ברבדוס, כשהטיול האחרון שלהם תועד בספינאוף עם נושא טרופי.

"מכאן ואילך, היינו בלתי נפרדים בשייט," היא פרצה בווידוי שלה במהלך הופעת הבכורה שלהם ביולי 2021. "בכל רחבי, הייתי פשוט, הייתי אובססיבי."

הבעיות הופיעו במהרה כאשר מרטין תפסה את סטיבן עם תמונות עירום של אישה אחרת בטלפון שלו זמן קצר לאחר שהחלו לצאת. עונה 1 עקבה אחרי מרטין כשהיא נתנה לו הזדמנות נוספת, אבל המצלמות קלטו אותה נאבקת באמון בין הפלירטוטים הקודמים שלו ובתעשיית חיי הלילה שלו.

"אני מנסה לעבור את הבגידה שלו כבר שנתיים, אבל אני באמת נאבקת בזה", אמרה מרטין למפיקים בסצנה אחרת. "אבל אני מרגיש שהגיע הזמן לסלוח לסטיבן. ובעצם, סלח לו. או שאני חייב לצאת מהקשר הזה".

בעוד שמרטין רצתה שהוא יוכיח את מחויבותו באירוסין, טקסט חשוד יוכיח שהלהבות לא הצליחו לחלוטין להתמודד עם בעיותיהן.

סטיבן הסכים להציע נישואין למרטין ואפילו ארגן פיקניק חוף רומנטי, אבל בסופו של דבר הוא החליט להיות כנה איתה ולהודות שזה לא היה העיתוי הנכון. הוא הופתע לגלות שהיא הסכימה והם עזבו את הסדרה ממשיכים לעבוד על מערכת היחסים שלהם.

Discovery+

מרטין וסטיבן חזרו לפרק של 90 יום חשוף הכל בספטמבר 2021 לאחר הזמן שלהם ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן וסטיבן עדכן את המארח שון רובינסון שהוא "מסתדר" לגבי מעבר קבוע לארה"ב כדי להיות עם מרטין.

בקשר אישר בעבר בדצמבר 2021 כי הזוג קשר את הקשר בטקס חתונה ב-12 באוגוסט 2021, בסאני איילס ביץ', פלורידה.

מרטין לא הגיבה מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור