'90 יום ארוס אהבה בגן עדן: קריבי' זוגות עדיין ביחד

'90 יום ארוס אהבה בגן עדן: קריבי' זוגות עדיין ביחד

ארוס בן 90 יום, אבל עם טוויסט טרופי! הסדרה האחרונה של TLC אהבה בגן העדן: הקאריביים, סיפור בן 90 יום עושה סיבוב על הזיכיון. במקום להציג אמריקאים שמתאהבים בזרים מכל העולם, ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן מציג אמריקאים שנמצאים ספציפית בקשרים רומנטיים עם אנשים מהאיים הקריביים. בנוסף לקושי לנווט במערכות יחסים למרחקים ארוכים, הזוגות מתמודדים גם עם מכשול נוסף בתוך מגיפת הקורונה והמעריצים תוהים אילו זוגות נפרדו או עדיין ביחד לאחר הצילומים.

עונה 1 של ארוס 90 הימים: אהבה בגן עדןשהיה זמין בעבר לסטרימינג ב-Discovery+, הציג ארבעה זוגות חדשים לזיכיון: אריאנה ו שרלון, עַנבָּר ו דניאל, סטיבן ו מרטין ו מַפְתֵחַ ו סימן.

אריאנה הייתה בת 25 במהלך העונה הראשונה והיא מקווינסי, אילינוי. היא הכירה את שרלון בזמן שהייתה בחופשה בג'מייקה עם אחותה. דרכיהם של אריאנה ושרלון הצטלבו כשהיא ואחותה יצאו לסיור בסירה שנהג שרלון. "הייתי בג'מייקה רק עוד יומיים וביליתי את כל הזמן הזה עם שרלון. הוא גרם לי להרגיש יפה וסקסית בצורה שמעולם לא הרגשתי קודם לכן", אמרה בווידוי שלה. לאחר שחזרה הביתה מהטיול שלהם, נודע לאריאנה שהיא בהריון. במהלך העונה, אריאנה נסעה חזרה לג'מייקה כשהיא בהריון עם אמה ואחותה כדי שהיא ושרלון יוכלו להבין מה הצעדים הבאים שלהם כדי להיות ביחד כמשפחה.

אמבר הייתה בת 30 בעונה 1 והיא מסמינול, פלורידה, ודניאל היה אז בן 23 והוא במקור מוונצואלה. הוא התגורר בג'אקו, קוסטה ריקה, כשפגש את אמבר, שנסעה עם חברה. דניאל ושותפו לחדר ניגשו לאמבר וחברתה בבר, ואמבר ודניאל התחברו באותו לילה. "כשהמשכתי לטייל, הוא יצר איתי קשר בכל יום ובטיול האחרון שעשיתי לקוסטה ריקה, התארסתי", אמרה בכתב הווידוי שלה, כשהיא מציגה רצועת כסף צנועה. היא חזרה לקוסטה ריקה פעם אחרונה לפני שתהליך ויזה ל-K-1 שלהם הגיע לסיומו, כדי שתוכל לעזור לדניאל להתכונן לראיון שלו.

מרטין הייתה בת 26 בזמן צילומי עונה 1 ומקורה במיאמי, פלורידה. היא הכירה את סטיבן, שהיה אז בן 33 והוא DJ מסנט תומאס, ברבדוס, בזמן ששניהם היו בשייט עם קבוצות החברים שלהם. לילה אחד בשייט, מרטין נזכרה בטוורקינג עם חבריה כשסטיבן עלה לרקוד מאחוריה והשאר היה היסטוריה. "מאז ואילך, לא היינו ניתנים להפרדה בהפלגה, על פני הלוח הייתי פשוט, הייתי אובססיבית", היא פרצה בווידוי שלה.

מארק היה בן 39 ומהנטינגטון ביץ', קליפורניה, וקיי היה מאמן אישי בן 35 מארגנטינה במקור, אבל התגורר בבוקס דל טורו, פנמה בזמן שצילמו את עונה 1. הם הכירו בבוקאס דל טורו תשע שנים קודם לכן. . באותה תקופה הוא ניהל אכסניה והיא הייתה אורחת. אחרי לילה נלהב של ריקודים, הם בילו יחד שבועיים לפני שקי חזר לארגנטינה. מספר חודשים לאחר מכן, היא אמרה למארק שהיא תבדוק את עצמה לתוכנית גמילה מחוץ לבית לאחר מאבק של שנים בהתמכרות לקטמין. הוא עבר מיד לארגנטינה כדי לתמוך בה בהחלמתה. אבל מחסום השפה שלהם, מכיוון שקי דיבר רק ספרדית ומארק דיבר רק אנגלית, בנוסף סידורי המגורים שלהם עם משפחתה גרמו להם להתרחק. לאחר שישה חודשים של זוגיות, הם נפרדו ומארק חזר לארצות הברית. 11 חודשים לפני שהם התחילו לצלם, קי פנה אל מארק והם התחברו מחדש. "המשכנו בדיוק מאיפה שהפסקנו," פרץ מארק בכתב הוידוי שלו.

כשעונה 2 עלתה לראשונה ביוני 2022, רק אריאנה ושרלון ואמבר ודניאל חזרו. שאר עונה 2 ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן צוות השחקנים סוכם על ידי עולים חדשים דניאלה ו יוחנן, אָהוּב ו קרלוסוה ארוס בן 90 יום המחזור הראשון של הזיכיון: פרנקי, אבי ו גבי.

המשך לגלול למטה כדי לגלות אם ארוס 90 יום: אהבה בגן עדן זוגות עדיין ביחד.

קישור מקור