'90 יום ארוס: באושר ועושר': עונה 7 ספר את כל הסיכומים

'90 יום ארוס: באושר ועושר': עונה 7 ספר את כל הסיכומים

כמה רגעים מזעזעים התרחשו במהלך ארוס 90 יום: באושר ועושר ספר הכל לעונה 7 ביום ראשון, 1 בינואר.

במהלך חלק 1 של הספיישל בן 4 החלקים, אנג'לה דים נתנה עדכון לגבי נישואיה מייקל אילסנמי. במהלך עונה 7, מעריצים צפו בזוג מתמודד עם מספר עליות ומורדות כשניסו לגרום למערכת היחסים שלהם לעבוד למרחקים ארוכים. הזוג, שקשר את הקשר בינואר 2020, הגיע לנקודת שבירה כשאנג'לה נודע כי מייקל בוגד בה לאחר שחזרה הביתה מהטיול שלה לבקר אותו בניגריה.

במהלך הפרק ב-18 בדצמבר, ילידת ג'ורג'יה נודע כי בעלה דיבר עם אישה לא מזוהה במשך חודשיים לאחר שחבר שלח לה ראיות באמצעות צילומי מסך והערות קוליות.

אנג'לה השמיעה את אחד התווים הקוליים שמייקל שלח לכאורה לאישה השנייה במהלך וידוי. "אני מנסה להתקשר אליך עכשיו. אתה לא קולט. הייתי עסוק בלנסות לסדר דברים. בסדר? רק תאמין לי, בבקשה," הוא אמר. "כמו כן, יש לי קצת כסף לצדך. אני אודיע לך, בסדר? אני אתקשר אליך, בבקשה. אני אוהב אותך ומתגעגע אלייך." ההקלטה הסתיימה בכך שמייקל השמיע קולות נשיקה.

"אתה מאמין שהוא אמר את זה לבחורה הזאת?" אמרה אישיות ה-TLC בתא וידוי כשהיא פרצה בבכי. "ככה הוא היה מדבר איתי. הוא שבר את ליבי. הוא ממש שבר לי את הלב. הוא ממש שבר לי את הלב. זה לא היה מגיע לי."

אנג'לה הוסיפה שהיא סנוורה מהרומן של מייקל, וציינה שהיא עזבה את נסיעתה לניגריה מתוך מחשבה שנישואיהם נמצאים במקום טוב.

"שבועיים היינו בטלפון כמו פעם, 24/7. הניצוץ היה שם. האהבה עדיין הייתה שם", הסבירה. "הרגשתי שאנחנו בדרך, מתכוננים להביא אותו לכאן ולהיות בעל ואישה. אהבנו זה את זה שוב. הייתי שמח. הייתי ממש מאושר".

חלק 1 של ארוס 90 יום: באושר ועושרעונה 7 של ספר הכל שודרה ביום ראשון, 1 בינואר בשעה 20:00 ב-TLC.

המשיכו לגלול כדי לראות את הרגעים המזעזעים ביותר מהספיישל הכל כך.

קישור מקור