'90 יום ארוס באושר ועושר': עונה 7 עדיין ביחד

'90 יום ארוס באושר ועושר': עונה 7 עדיין ביחד

עדיין ביחד או מפוצלים? ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7 הביאה את הדרמה, ו ארוס בן 90 יום זוגות קימברלי "קים" מנזיס ו אוסמן "SojaBoy" עומר, אנג'לה דים ו מייקל אילסנמי, יארה זאיה ו ג'ובי דופרן, אליזבת "ליבי" פוטסט ו אנדריי קסטרבט, אד "ביג אד" בראון ו ליז וודס, ג'ני סלטן ו סומיט סינג ו בילאל חזיאז ו שיידה סווין סיימו את המופע עם צוקים בשורות הסיפור שלהם.

לאנג'לה ומייקל הייתה אחת העונות הנפיצות ביותר עד כה. הם תיעדו את נסיעתה של אנג'לה לניגריה ב-2022 כדי להתעמת עם בעלה בנוגע להפעלה מחדש של חשבון המדיה החברתית שלו לאחר שביקשה ממנו לבטל אותו בעקבות שערוריית הבגידה הראשונה שלו בהופעת הבכורה שלהם ב-TLC, ארוס 90 יום: לפני 90 הימים עונה 2. מייקל התעקש שהוא רוצה להשתמש באינסטגרם שלו רק כדי להרוויח כסף כמשפיע, אבל אנג'לה סירבה ונראתה שמחה לחלוטין לתמוך בשתיהן כלכלית על ההכנסה שלה.

אחרי כמה קרבות תקיעות, מייקל הסכים להוריד את האינסטגרם. אבל הם התמודדו עם שערורייה נוספת לאחר שאנג'לה הודתה שהיא מאוהבת בחבר שלה, אדם בשם בילי מקנדה. אנג'לה התעקשה ששום דבר לא קרה בינה לבין בילי והוא אישר שאין לו רגשות כלפיה במהלך וידאו צ'אט. הם היו ביחסים טובים כשאנג'לה חזרה לארצות הברית, אבל בסיום העונה נודע לה שמייקל בגד בה עם אישה בת 31 שפגש באינסטגרם.

בינתיים, ג'ני וסומיט עדיין נאבקו לקבל את חותמת האישור ממשפחתו, אך נראו מאוחדים כתמיד. ביג אד וליז ניהלו ריב ענק אחרי מסיבת האירוסין שלהם, אבל נראה שהם סיימו את העונה שלהם בצורה טובה. יארה וג'ובי נאבקו לראות עין בעין את רצונה לשהות ממושכת באירופה עם משפחתה וחבריה על רקע הפלישה הרוסית לאוקראינה מולדתה. לבילאל ושיידה יש ​​כמה רגעים מתוחים כשהם לא הסכימו מתי להתחיל לנסות את התינוק מספר 1 וליבי ואנדריי התעמתו עם משפחתה פעם נוספת, כאשר אנדריי חשד שמישהו ממשפחתה של ליבי קרא להגירה וזו הסיבה שהוא עלול לעמוד בפני גירוש.

לגבי SojaBoy וקים, היו להם הרבה עליות ומורדות במהלך העונה שלהם. לאחר שהתמודד עם רצונו של SojaBoy לקחת אישה שנייה ולבסוף שכנע את משפחתו של SojaBoy לתת להם את ברכתם להתארס ולהתחתן, קים הציע נישואין ל-SojaBoy והוא המשיך עם הצעה משלו. קים גם הציגה את בנה, ג'מאל מנזיס, לראפר "זארה". אושר האירוסין שלהם היה קצר מועד אחרי שהם התחילו לתכנן חתונה ולהתכונן להגיש בקשה לויזה K-1 כדי ש-SojaBoy יוכל לעבור לארצות הברית כדי להיות עם קים.

עורך דין הגירה הודיע ​​לקים ול-SojaBoy כי אשרת ה-K-1 שלהם תהיה בסכנה אם SojaBoy יתחתן עם אישה שנייה בניגריה עם אשתו החוקית הראשונה בארצות הברית מכיוון שביגמיה אינה חוקית באמריקה. SojaBoy הגה אז רעיון: במקום לקחת אישה שנייה כדי שיוכל להביא ילדים ביולוגיים, הוא החליט שעדיף שהוא וקים יאמצו את אחיינו באופן חוקי. כך, SojaBoy יגשים את המשאלה של משפחתו להביא ילד לעולם והוא לא יצטרך להתחתן עם אישה אחרת.

נראה שהלחץ של החתונה הממשמשת ובאה, מסע ההגירה ותהליך האימוץ קיבל את המיטב. קים ו-SojaBoy נקלעו לקרב תקיעות בסיום העונה שבו הם הלכו הלוך ושוב על מי הקריב יותר במערכת היחסים שלהם ומי עשה הכי הרבה בשביל האחר. הקרב שלהם הסתיים בכך ש-SojaBoy סיים את האירוסין שלהם ונפרד ממנה וקים פרצה בבכי במסדרון המלון שלהם כשהיא התכוננה לחזור לאמריקה. אבל האם זה אומר שהם מפוצלים לתמיד?

המשך לגלול למטה כדי לראות מאילו זוגות ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 7 עדיין ביחד!

קישור מקור