'90 יום ארוס' בנות הכוכב סקילה, סקוטי

היא הייתה אמא ​​לפני אמא! ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים עשתה לעצמה שם לאורך הזיכיון של TLC והמעריצים פגשו את משפחתה מאז שהופיעה בעונה השנייה של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. לבנותיה היו דעות שונות בכל הנוגע ליחסיה עם בעלה מייקל אילסנמיאבל תומכים באמא שלהם, בכל זאת. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הילדים של אנג'לה!

כמה ילדים יש לאנג'לה דים?

לאישיות הריאליטי יש שתי בנות, סקילה לִסְבּוֹר ו סקוטי דיםששניהם הופיעו ב ארוס בן 90 יום, ארוס 90 יום: לפני 90 הימים ו ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? סקילה היא הבת הבכורה של הזוג, ולשתי הבנות יש שלושה ילדים לכל אחת.

באדיבות אנג'לה דים/אינסטגרם

האם בתו של אנג'לה דים סקוטי הלכה לכלא?

בתה הצעירה של אנג'לה נידונה ל-20 שנות מאסר לאחר שהודתה באשמה במספר סעיפים של הטרדת ילדים בספטמבר 2018, בקשר אושר בזמנו. היא בילתה 15 חודשים מאחורי סורג ובריח בגין אונס חוקי, סעיף אחד של הטרדה מחמירה של ילדים ו-11 עבירות של הטרדת ילדים.

סקוטי שוחררה מהכלא ב-6 במאי 2020, ותרצה את שארית עונשה על תנאי.

מה הילדים של אנג'לה דים חושבים על מייקל אילסנמי?

למרות שסקיילה היא מערכת התמיכה הגדולה ביותר של אמה, היא לא חשבה שהקשר שלה עם מייקל היה צעד חכם. כאשר אנג'לה ומייקל חיפשו דרכים חלופיות להרות תינוק במהלך 90 יום ספינאוף, המטפלת שאלה את סקילה אם היא תהיה הפונדקאית ותורמת הביציות שלהם. עם זאת, היא לא התלהבה מדי מאף אחת מהאפשרויות הללו, לכאורה משום שהיו לה דאגות גדולות לגבי מערכת היחסים הארוכה והסוערת של אמה עם יליד ניגריה.

"מייקל, אתה לא יכול לקבל ביצה שלי", אמר סקילה למייקל בצ'אט וידאו בתוכנית. "ולא כדאי לך לנסות לגרום לאמא לעשות את זה בכל מקרה אם אכפת לך מהבריאות שלה. זה הליך מסוכן".

לאחר שמייקל נשללה אשרת K-1 בארצות הברית, השניים נאלצו להתחתן בניגריה בזמן שאנג'לה נזקקה לעד ממדינתה. באופן לא מפתיע, היא ביקשה מסקיילה להיות העדה שלה, מה שהיא סירבה. "חשבתי על זה ואחרי שיקול, אני לא אוכל ללכת. אני לא בטוחה ב-100 אחוז שזה מה שאת צריכה לעשות", היא אמרה לאמה במהלך פרק של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

קישור מקור