'90 יום ארוס': היסטוריית היכרויות SojaBoy: אשתו לשעבר, חברות

'90 יום ארוס': היסטוריית היכרויות SojaBoy: אשתו לשעבר, חברות

אוסמן "SojaBoy" עומר הציג את מושא האהבה החדש שלו, תושב סן דייגו קימברלי מנזיסבעונה 5 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. לאחר שהפכו לחברתו הרשמית של אוסמן, השניים יצאו להמשיך את סיפור האהבה שלהם בספינאוף, ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

"הייתי צריך לקפוץ בין חישוקים כדי לגרום לאיש הזה להיות החבר שלי, אבל נחשו מה… ניצחתי", התפרץ יליד סן דייגו בהקרנת הבכורה של עונה 7 באוגוסט 2022.

לאחר שהתייחס לקים כ"פוטנציאל" שלו, האמן "אני אוהב אותך" החליט שהוא וקים מתאימים זה לזה מכמה סיבות שונות והחליט להפוך אותה לחברה שלו באופן רשמי. אחת הסיבות לכך שסוג'ה בוי החליטה להתקדם במערכת יחסים רומנטית עם קים היא בגלל שאמא של אחת אמרה שהיא "בסדר" עם זה שיש לו כמה נשים – מכיוון שהראפר בסופו של דבר רוצה ילדים והיא לא יכולה להביא ילדים נוספים לעולם.

בעוד קים מחה בתחילה על הרעיון שלאוסמן יהיו נשים נוספות, זו הייתה הדרך היחידה שבה משפחתו של אוסמן תאפשר לו להינשא לכוכב TLC.

במהלך פרק בנובמבר 2022, קים קיבלה מכתב משפטי ממשפחתו של אוסמן, שקבע שיש לאפשר ל-Soja Boy לקחת אישה שנייה ולהביא ילדים לעולם. המכתב גם הסביר שאם בני הזוג יעברו לאמריקה, יש לאפשר ל-SojaBoy לבקר את משפחתו מדי רבעון.

קים מצאה שהתנאים הם "ברכה" וחתמה על המסמך עם הראפר "זארה".

היא הסכימה וחתמה על המסמך עם SojaBoy. "מעולם לא הרגשתי כל כך מאוהבת במישהו כמו שאני מרגישה ברגע זה עם אוסמן", אמרה קים. "אני רק רוצה ללכת הביתה לשתות ולישון עכשיו – אני כל כך עייף."

עם זאת, האושר שלהם היה קצר מועד לאחר ששוחחו עם עורך דין כדי לדון באפשרויות הוויזה שלהם ל-K-1. תוך כדי שיחת וידאו, הודיע ​​עורך הדין את ארוס 90 יום: לפני ה-90 יום מבינים שאם הממשלה תגלה שלאוסמן יש אישה אחרת במדינה אחרת, זה יהיה סיבה לאבד את הגרין קארד שלו.

במקום לקחת אישה אחרת, אוסמן שאל את קים אם היא תהיה פתוחה לאמץ את אחיינו. בזמן שהיא הייתה בהתחלה עם הרעיון, היא השתנתה לבה כשנודע לה שהוריו של אחיינו לא היו מודעים לתוכנית של Soja Boy.

בזמן שהזוג החל לריב על אימוץ, קים גם הוציאה את התסכולים שלה על כך שאוסמן לא מבלה איתה מספיק זמן כשהיא מבקרת אותו בניגריה, והוסיפה שהם "אפילו לא מקיימים יחסי מין".

"סיימתי כאן," היא הגיבה כשהיא הורידה את טבעת האירוסין ועזבה את השיחה.

קים המשיכה לאשר את הפיצול שלהם במהלך החלק הראשון של ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? ספרק 7 בינואר 2023.

מי היא אשתו לשעבר של כוכב 90 יום אוסמן?

קימברלי היא לא האישה האמריקאית הראשונה שאוסמן עשה רומן. יליד ניגריה ערך את הופעת הבכורה שלו ב-TLC עם גרושתו, ליסה רובינסון (לבית האמה), בעונה 4 של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים בפברואר 2020.

אמר אוסמן בקשר באופן בלעדי בדצמבר 2020 שהוא שירת את אשתו לשעבר ליסה רובינסון (לבית האמה) עם מסמכי גירושין. מאז, היא מצאה אהבה עם בעלה הנוכחי, טרייסי רובינסון. ליסה עדיין נחשבת לנשואה לאוסמן בניגריה, אבל היא סיפרה בקשר במאי 2021 שזה לא חוקי בארצות הברית.

הרומן הקודם שלו עם ליסה היה מכשול שאוסמן וקימברלי נאלצו לעבור במהלך הפגישה הראשונית שלהם בעונה 5.

"אני אוהב את אוסמן, אבל הוא לא יודע אם הוא רוצה להיות שוב במערכת יחסים עם אישה אמריקאית בגלל אשתו לשעבר", שיתפה קימברלי על מערכת היחסים שלה למרחקים ארוכים עם SojaBoy. "הטיול הזה הוא ההזדמנות שלי להוכיח לו שאני לא כמו אשתו לשעבר ואז לראות אם נוכל לבנות עתיד ביחד".

למרות פער הגילאים של 18 שנים וההבדלים התרבותיים שלהם, קים ואוסמן אמרו שלשניהם היו רגשות חזקים אחד כלפי השני ונראה שהם התאמה רומנטית תואמת ולמרות שהיה דחיפה מחבריו ומנהלו של אוסמן, שהציעו לו ללכת על דוגמנית צעירה במקום מישהו מבוגר ממנו.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את היסטוריית ההיכרויות של SojaBoy.

קישור מקור