'90 יום ארוס' טניה מדורו ירידה במשקל: תמונות

'90 יום ארוס' טניה מדורו ירידה במשקל: תמונות

התמקדה בעצמה! ארוס בן 90 יום כוכב טניה מדורו משתפת את מסע הבריאות שלה כשהיא מתחילה שינוי משמעותי במשקל.

"תרבות הדיאטה והפטפוביה הם כל כך אמיתיים ולכן אני בדרך כלל לא משתף תמונות התקדמות", ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? alum כתב לצד שתי תמונות שצולמו בהפרש של שלושה שבועות בדצמבר 2022. "אני משתף אותן כדי להראות רק את המסע *שלי*".

האישיות של TLC הדגישה שמטרתה לא הייתה "לרדת במשקל", אלא להיות בעלת "יכולת, כוח וסיבולת לעשות טיול קמפינג של חמישה עד שבעה ימים".

"עם זה… מגיע חיטוב הגוף," היא המשיכה.

ילידת גרוטון, קונטיקט, טרייה מהריצה שלה בעונה 3 של 90 יום: חיי הרווקותשם היא הציתה מחדש את חיי האהבה שלה בחופי ארובה בעקבות פרידתה סינגין קולצ'סטר.

במהלך הספין-אוף, טניה החליטה "להרחיב את הרשת שלה" בכל הנוגע לרומנטיקה מכיוון שהיא הייתה פתוחה "לפגוש גברים, נשים או כל חבר" שיעזור לה להמשיך מהאקס שלה.

היא אמנם לא מצאה קשר מתמשך, יואל, גבר שאיתה יצאה בזמן שהותה באי, הרגישה שהיא משאירה את הדלת פתוחה לקראת פיוס אפשרי עם האקס שלה בכך שהיא לא התגרשה ממנו כחוק. בעוד שכוכבת הריאליטי הודתה שעדיין אוהבת אותו, טניה הדגישה שהקשר עם סינגין היה בעברה.

טניה וסינגין פגשו פנים אל פנים על הפילוג שלהם במהלך 90 יום: חיי הרווקות עונה 3 tell-all, שהוקרן בבכורה בנובמבר 2022. לאחר שטניה לכאורה אימצה אורח חיים נוודים בעקבות הפרידה שלה מסינגין באוקטובר 2021, הוא הטיח בה על כך שלא רצתה לעשות את הדברים האלה בזמן שהם היו ביחד.

"כאילו, הייתי מוכן לנסוע ולהיות פתוח", חזר יליד דרום אפריקה בטניה במהלך הספיישל. "אתה היית זה שתקוע שישב בבית, לא רוצה לעשות כלום."

לפני הפרידה שלהם, בני הזוג בעונה 7 פנו לייעוץ נישואין לפני שנפרדו בסופו של דבר בגלל השקפות שונות בכל הקשור להקמת משפחה.

"אנחנו קצת מדלגים על העובדה שאנחנו לא מדברים על זה יותר מדי כי זה כאילו, האם נתחלק אם אני לא רוצה ילדים? זה מספיק טוב כדי לא להיות ביחד?" סינגין הסבירו לפני הפיצול שלהם על ארוס בן 90 יום עונה 7 מספר הכל בפברואר 2020. "התחתנו עם כמה חילוקי דעות לגבי העתיד שלנו."

המשך לגלול כדי לראות תמונות של ארוס בן 90 יום הטרנספורמציה של טניה מדורו לירידה במשקל.

קישור מקור