'90 יום ארוס' מוחמד, איב בגידה: קרא הודעות טקסט

זה נהיה מבולגן. ארוס בן 90 יום כוכב מוחמד עבד אלחמד הודה בבגידה באישה איב ארלנו על ידי שליחת הודעות טקסט לנשים אחרות במהלך חלק 2 של פרק המספר הכל בעונה 9, והיא לא התאפקה בטירוק האקסית שלה.

"תן לי להיות ברור. כמובן שאני מאשימה גם אותו", כתב באמצעותה יליד אלבקרקי אינסטגרם סיפורים ביום ראשון, 21 באוגוסט, לאחר שהפרק שודר ב-Discovery+ באותו יום. "אבל פעם ראשונה שאני יכול להגיד משהו. כולם דרשו ממני להגיד משהו [and] סוף סוף מגיעים לזה, אז פשוט קח את זה כעובדות… [and] אחת מהנשים האלה עדיין הייתה נשואה גם כן."

לא רק זה, אבל איב גם שיתפה עוד כמה ציטוטים דרך הסטוריז שלה באינסטגרם, כולל אחד שקרא, "מלכות לא מתחרות עם מעדרים", ואחר שקרא, "והורסים הביתה, הם, אלה!!!! רבים היו שניהם! #נואש."

בחלק השני של הפרק, גילה הדיקור הודעות טקסט בין מוחמד לאישה אחרת.

באדיבות Discovery+

"אתה יודע, זה מאוד מזעזע, גולמי, מאכזב, עצוב", אמרה בסוף הפרק. "הוא בחר להקדיש את זמנו להתמקד בהתחלת מערכות יחסים אחרות ולעסוק בפעילות שגבר נשוי לא צריך לעסוק בה… שאלתי אותו אם אוכל לראות את הטלפון שלו, וזה קרה וראיתי דברים לא הולמים. ראיתי תמונות ושיחות, וחיברתי את החלקים".

לאחר מכן הסביר מוחמד מה קרה בכתב הוידוי שלו.

'90 יום ארוס' מוחמד, איב בגידה: קרא הודעות טקסט
באדיבות Discovery+

"פגשתי בחורה באינטרנט", הוא נזכר. "היא הייתה מאוד נחמדה, חשבתי שאנחנו [were] חברים… ואז, דברים התחילו להיות גדולים יותר. איב ראה את הטלפון שלי. היא ראתה את הודעות הטקסט, וכך ידע איב".

'90 יום ארוס' מוחמד, איב בגידה: קרא הודעות טקסט
באדיבות Discovery+

TLC הראתה את הודעות הטקסט במהלך הסצנה של מוחמד, שאחת מהן נראתה כהודעה ממנו לאישה אחרת שבה נכתב: "אני פשוט אחזיק אותך במיטה לימים", ואחריו הובא טקסט שני עם כתוב "סתם צוחק". לצחוק בקול רם [sic]", לכאורה של מוחמד. בהודעה אחרת שנראה היה של מוחמד, הוא כתב, "אני אלך לעורך הדין מיד אחרי שאקבל את הגרין קארד".

עם זאת, הוא סיים את הוידוי שלו בכך שציין שהוא "רצה לעשות [the situation] נכון" בכך שאמר לנשים הלא מזוהות האחרות שהוא לא יכול לדבר איתן יותר.

"שלחתי הודעה לנשים האלה ואמרתי להן, 'אני גבר נשוי. בבקשה תפסיק לשלוח לי הודעה'", טען מוחמד לפני שניגב כמה דמעות. "אני יודע שטעיתי. סיפרתי את אותו סיפור לאשתי והבטחתי לה שזה לא יקרה שוב. אני כן אוהב את איב, וזה לא מגיע לה".

מערכת היחסים שלהם נידונה לכאורה מההתחלה, שכן מוחמד קבע שהוא רוצה להיות עם אדם שהיה "כמו [his] אִמָא."

במהלך סצנה מפרק מאי 2022, יליד מצרים אמר, "האישה המושלמת שלי היא אישה שתאהב אותי כמו אמא שלי". בסצנה הבאה, הזוג היה במטבח של איב והיא הראתה לו קרטון של ביצים, מחבת ומרית, מצפה שמוחמד יכין לעצמו ארוחת בוקר בזמן שהוא נראה מבולבל.

"איב גרמה לי לתסכול כי אני מצפה שהיא תבשל בשבילי כי אמא שלי תמיד מבשלת בשבילי", אמר מוחמד בפרק. "אני מצפה מאיב לעשות את אותו הדבר."

לאחר מכן, בני הזוג התווכחו על כך שאייב לובש ביקיני עם מוחמד והצביע על כך שהוא לא מעריך את זה.

"אמרת לי, 'אתה לובש ביקיני. אתה עירום!' לא הייתי עירום! אני לא רוצה שישפטו אותי," איב התנפל עליו. לאחר מכן היא אמרה למפיקים באולם הווידוי שלה, "אני לא רוצה שישפטו אותי. אני אישה בוגרת."קישור מקור