'90 יום ארוס' מולי קידס: בנות אוליביה, קנסלי

הכירו את הילדים! ארוס בן 90 יום כוכב מולי הופקינס היא אמא גאה לשתי בנות, אוליביה וקנסלי. המשיכו לגלול כדי ללמוד על בנותיה, לגלות על מערכות היחסים ביניהן ועוד.

כמה ילדים יש לכוכבת "90 יום ארוס" מולי הופקינס?

מולי קיבלה את פניה של בתה הראשונה, אוליביה, בשנת 1999. אישיות TLC הפכה מאוחר יותר לאם לשני ילדים כאשר ילדה את קנסלי ב-2010.

היא חולקת את בנותיה עם אקסים שונים ומעולם לא נישאה לאף אחד מאבות ילדיה.

האם לכוכבת '90 יום ארוס' מולי הופקינס יש יחסים קרובים עם בנותיה?

בעוד שמולי לא מציגה באופן קבוע את אוליביה וקנסלי בחשבונות המדיה החברתית שלה, הפוסטים שהיא כן משתפת תמיד נותנים תובנה לגבי הקשר הקרוב ביניהם.

בדצמבר 2022, השלישייה עשתה פרצופים מצחיקים בסרטון ששותף באמצעות אינסטגרם כשהם חגגו את החגים. "הבנות הכיפיות שלי בטירוף," ה כוכב ריאליטי כתב את הקליפ המהנה. "חג שמח לכולכם."

ילידת ג'ורג'יה גם שיבחה את אוליביה על הישג מקצועי עם החברה שלה, LiviRae Lingerie, באוגוסט 2022. "כל כך גאה באהבה הראשונה שלי @olivia.wrynn", כתבה מולי באמצעות אינסטגרם בזמן. "היא עשתה השבוע את שוק הרכישה הראשון שלה בניו יורק והטביעה את חותמה עם אנשי מקצוע בתעשייה."

מה קרה בין האקסית של מולי הופקינס קלי בראון לאוליביה?

לפני מולי והחבר לשעבר שלה קלי בראון התפצל בנובמבר 2022, הוא ואוליביה היו מעורבים במריבה פיזית שבה הוא לכאורה "חנק" היכה אותה.

"סמוך לחג ההודיה 2022, מולי החליטה שעדיף לה לסיים את מערכת היחסים שלה עם קלי בגלל גורמי לחץ לא בריאים, אתגרים והתנהגות תוקפנית מוזרה", אם המנהלת של השניים, דומיניק אנצ'ינטון, הבעלים של Dominton Talent House, אמר באופן בלעדי ל-In Touch בפברואר 2023. "רבים מהחששות הללו הפכו גלויים יותר ותכופים יותר באופן פרטי ובמהלך הופעות פומביות. החששות הללו החלו זמן קצר לאחר פרישתו של קלי והעברתו לג'ורג'יה כדי להיות ליד מולי".

על פי דו"ח המשטרה שהגיע לידי בקשר שהוגשה ב-2 בפברואר 2023, התקרית התרחשה לכאורה ב-LiviRae Lingerie ב-21 בנובמבר 2022.

"כשהגעתי למקום, נפגשתי עם אוליביה הופקינס. אוליביה הצהירה כי ב-21/11/2022, היא הייתה בחנות עם אמה, מולי הופקינס, וקימברלי טאנר. אוליביה עבדה מאחורי הדלפק כאשר החבר של מולי, קלי בראון, נכנס לחנות", השוטר ד"ר קולב הוסבר בדוח המשטרה. "קלי כעסה על אוליביה בגלל בעיות עם החבר של אוליביה. אוליביה וקלי התווכחו שתיהן זו עם זו. קלי הצהיר שהוא יבוא אליה".

באדיבות מולי הופקינס/אינסטגרם

השוטר המשיך בדו"ח," אוליביה אמרה לבוא אליה אז. בשלב זה, קלי מיהרה לדלפק, תפסה את אוליביה בצווארה והטיחה אותה בקיר. לאחר מכן קלי זרקה את אוליביה על הקרקע. אוליביה הצהירה שהיא לא יכלה לנשום כשקלי תפסה אותה בצווארה".

"אוליביה הצהירה שהיא חיכתה זמן רב כדי לדווח על התקרית כי היא לא רצתה להלחיץ ​​את פיה במהלך הזמן הזה וכי קלי היא בלשית לשעבר של NYPD", הוסיף הדו"ח.

קלי הכחישה את המריבה עם אוליביה בזמן שהוציאה הצהרה בלעדית ל בקשר. "מעולם לא נתתי לה אגרוף ולא איימתי עליה בנשק כלשהו. אני באמת רוצה להישאר לבד", אמר. "אני לא מפריע להם ואפילו לא הולך לעיר שלהם. אני לא רוצה שום קשר איתם. זה נגמר, לא הייתי לידם מאז נובמבר”.קישור מקור