'90 יום ארוס' מולי, קלי, אוליביה אלטרקציה: דו"ח משטרתי

ארוס בן 90 יום כוכב של מולי הופקינס בַּת אוליביה הופקינס והחבר לשעבר קלי בראון היו מעורבים לכאורה במריבה פיזית לפני פרידתם של מולי וקלי בנובמבר 2022, על פי דו"ח המשטרה שהגיע לידיו בקשר שהוגש ביום חמישי, 2 בפברואר.

התקרית בין קלי, בת 43, לאוליביה, בת 22, התרחשה לכאורה במקום העסקים של מולי, LiviRae Lingerie, ב-21 בנובמבר 2022, לפי הדיווח שנלקח על ידי משטרת מחוז קוב.

"כשהגעתי למקום, נפגשתי עם אוליביה הופקינס. אוליביה הצהירה כי ב-21/11/2022, היא הייתה בחנות עם אמה, מולי הופקינס, וקימברלי טאנר. אוליביה עבדה מאחורי הדלפק כשהחבר של מולי, קלי בראון, נכנס לחנות", השוטר ד"ר קולב מפורט בדוח המשטרה שלהם. "קלי כעסה על אוליביה בגלל בעיות עם החבר של אוליביה. אוליביה וקלי התווכחו שתיהן זו עם זו. קלי הצהיר שהוא יבוא אליה".

"אוליביה אמרה לבוא אליה אז. בשלב זה, קלי מיהרה לדלפק, תפסה את אוליביה בצווארה והטיחה אותה בקיר", המשיך השוטר קולב. "קלי אז זרקה את אוליביה לקרקע. אוליביה הצהירה שהיא לא יכלה לנשום כשקלי תפסה אותה בצווארה".

הדיווח המשיך, "אוליביה הצהירה שהיא חיכתה זמן רב כדי לדווח על התקרית כי היא לא רצתה להלחיץ ​​את פיה במהלך הזמן הזה וכי קלי היא בלשית לשעבר של NYPD."

אוליביה, שסיפרה לשוטר שהיא וקלי מעולם לא חיו באותו בית, ציינה שגם אמה וגם טאנר היו עדים לאירוע אך לא הצליחו לספק צילומי אבטחה מכיוון שלא הייתה לה "גישה" לצילומים באותו זמן.

"לאוליביה היו סימנים על הצוואר לאחר התקרית והיא אמרה שמולי צריכה להחזיק תמונות שלהם בטלפון שלה", סיכם הדיווח. "ניסיתי לקרוא לשני העדים אבל אף אחד מהם לא ענה".

מעריצים שיערו את זה 90 יום: חיי הרווקות זוג נפרד בעקבות הסתכסכות של מולי בנובמבר 2022 עם החבר הכי טוב לשעבר סינתיה דקר. בערך באותו זמן, קלי הפסיקה לעקוב אחרי מולי, בת 47, ושיתפה כמה הודעות סתמיות על "מערכות יחסים רעילות".

השוטר לשעבר של משטרת ניו יורק עורר עוד שמועות על פרידה ביום חמישי, 2 בפברואר, לאחר ששיתף מייל מהבת של מולי ב-14 בנובמבר 2022 ברשתות החברתיות.

"זה מה שהייתי צריך להתמודד איתו כשעברתי לג'ורג'יה", הוא כתב צילום מסך דרך הסטוריז שלו באינסטגרם. "אבל הם יציירו תמונה תמימה."

במייל, אוליביה הגנה על עצמה מלהיות "אדם מפונק", ואמרה שהיא "תצליח" יותר ממה שקלי הייתה אי פעם וסיימה את זה באמצעות השמצה גזעית.

יום אחד לאחר מכן, נציג של מולי אישר את הפיצול שלהם בנובמבר 2022, ורמז שזה "בגלל גורמי לחץ לא בריאים, אתגרים והתנהגות תוקפנית מוזרה".

"רבים מהחששות הללו הפכו גלויים יותר ותכופים יותר באופן פרטי ובמהלך הופעות פומביות", המנהל של מולי, דומיניק אנצ'ינטוןהבעלים של Dominton Talent House, סיפר באופן בלעדי בקשר ביום שבת, 4 בפברואר. "החששות הללו החלו זמן קצר לאחר פרישתו של קלי והמעבר שלו לג'ורג'יה כדי להיות ליד מולי."

באדיבות מולי הופקינס/אינסטגרם

כמו כן, נגעה באימייל הלוהט של אוליביה, היא הוסיפה כי היא דיברה עם מולי ואוליביה "מספר פעמים" ומאמינה שכוונתה של קלי מאחורי צילום המסך הייתה "לגרום למעורבים מצוקה, השפלה ומבוכה".

"הפוסט הכיל הערות שנועדו להוביל אנשים לגבש תפיסה שלילית של אוליביה מבלי שהוצגו כל העובדות. המאמצים של אוליביה להתייחס להקשר בתוך חילופי הדברים הם של אישה צעירה מעוררת תשוקה שהשתמשה במילותיה ועמדה על שלה ועל המורשת האפרו-אמריקאית שלה", אמרה. "בתור אדם מעורב, אוליביה נחרדת מכך שעובד הציבור החד-פעמי הזה, שאמון על ידי רבים, נראה כמנסה 'למסגר' את עצמו כ'קורבן'. לכל סיפור יש שני צדדים, ובעניין הזה שיחה".

קלי הכחישה את המריבה עם אוליביה בהצהרה בלעדית ל בקשר.

"מעולם לא נתתי לה אגרוף ולא איימתי עליה בנשק כלשהו. אני באמת רוצה להישאר לבד", אמרה קלי. "אני לא מפריע להם ואפילו לא הולך לעיר שלהם. אני לא רוצה שום קשר איתם. זה נגמר, לא הייתי לידם מאז נובמבר”.

מולי ויליד ניו יורק תיעדו את תחילת מערכת היחסים שלהם בעונה 1 של 90 יום: חיי הרווקותשהוצג לראשונה בפברואר 2020. זה סימן את הקשר הציבורי הראשון של בעלת העסק מאז גירושיה במאי 2017 מיליד הרפובליקה הדומיניקנית לואיס מנדז.

קישור מקור